Kvetináče Lechuza

Vysoká kvalita, moderný dizajn - tým sa vyznačujú črepníky nemeckej značky Lechuza. Rôznorodé tvary, štýlové farby, variabilita prevedenia - veľké nádoby, malé stolové črepníky, črepníky pre exteriéry v povrchovej úprave umelého ratanu. Všetky nádoby dostupné aj ako all-in-one set - vrátane revolučného samozavlažovacieho systému, ktorý rastlinám zabezpečí najoptimálnejšie podmienky pre rast a prosperovanie.

Najpredávanejšie
Zobrazit:
FarbaDĺžkaPriemerŠírkaVýškaTvar
Zobraziť produkty
Zobraziť produkty
Zobraziť produkty
Zobraziť produkty
Zobraziť produkty
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť podľa:98 produktov
Stolová nádoba Lechuza Puro Color 20 v dizajne golfovej poličky bude ideálnym kvetináčom pre Vaše orchidey i "strapatý" rhipsalis.
Kvetináč Lechuza Puro Color 20 all-in-one set
15,10 €
Samozavlažovací stolový kvetináč Lechuza Deltini má šikovnú veľkosť, vďaka čomu sa zmestí na každú okenicu, poličku či stolík.
Kvetináč Lechuza Deltini all-in-one set
17,10 €
Stolové kvetináče Lechuza Mini Deltini so sovičkou sú ideálne najmä pre malých záhradníkov - z troch pestrých farieb si vyberú malé slečny i mládenci.
Kvetináč Lechuza Mini Deltini so sovou all-in-one set
10,00 €
Hľadáte dlhší črepník pre Vaše okenice, podobločnice, okenné parapety? Práve ste ho našli! Oválne kvetináče Lechuza Delta 10 a Lechuza Delta 20 sú tou najlepšou voľbou!
Kvetináč Lechuza Delta stolový ovál all-in-one set
17,10 €
Elegantný samozavlažovací kvetináč Lechuza Delta atypického tvaru s vnútornou nádobou s úchopným rámom.
Kvetináč Lechuza Delta all-in-one set
70,50 €
Malý črepník Lechuza Cube v tvare kocky je ideálny na pestovanie byliniek. S jedinečným zásuvným systémom - rastlinu nemusíte do kvetináča vysádzať, stačí ju doňho vložiť spolu so základným črepníkom, v ktorom ste ju kúpili.
Kvetináč Lechuza Cube Color 14 all-in-one set
10,00 €
Balkónový črepník Lechuza Balconera Color je vhodný na pestovanie najmä kvitnúcich rastlín na balkónoch, lodžiách a parapetoch. Obsahuje samozavlažovací set.
Kvetináč Lechuza Balconera Color all-in-one set
30,20 €
Samozavlažovací kvetináč Lechuza Classico Color s klasickou siluetou črepníka v matnom prevedení je ideálnou voľbou pre Vaše záhrady či balkóny. Dostupný v štyroch štýlových farbách a viacerých veľkostiach.
Kvetináč Lechuza Classico Color all-in-one set
16,10 €
Klasický tvar kvetináča a moderný dizajn, to je Lechuza Classico LS, ktorým nič nepokazíte! Samozrejmosťou je samozavlažovací systém.
Kvetináč Lechuza Classico LS all-in-one set
25,20 €
Držiaky na balkónové truhlíky Lechuza Balconera Cottage a Color, univerzálne pre obe veľkosti - 50 i 80.
Lechuza Balconera držiaky
17,10 €
Samozavlažovací vonkajší kvetináč Lechuza Cube Cottage v tvare kocky dostupný v troch veľkostiach. Ide o ratanový kvetináč.
Kvetináč Lechuza Cube Cottage all-in-one set
40,30 €
Veľký terasový kvetináč Lechuza Trio Cottage, vhodný aj na pestovanie zeleniny či pre tuje - ideálny na predelenie priestoru či vytvorenie clony.
Kvetináč Lechuza Trio Cottage all-in-one set
121,0 €
Lechuza Balconera Cottage je balkónový hrantík na pestovanie najmä kvitnúcich rastlín (muškátov, petúnií) na balkónoch, terasách a parapetoch. Kvetináč je samozavlažovací.
Kvetináč Lechuza Balconera Cottage all-in-one set
30,20 €

 Poštovné už od 3 €

Možnosť osobného odberu
v našom showroome v BA.
Otvorené v pracovné dni
od 9:00 až do 18:00!

Ďalší tovar nájdete v katalógoch.

Ponúkame širokú škálu
služieb z oblasti interiérovej zelene.

Sme odborníci
- prečítajte si aj naše odborné články!