Dizajnové svetidlo NICOLE LIGHT s podstavcom, 39/175 cm, exteriér

Dizajnové svietidlo NICOLE LIGHT
547,2 €456,0 € bez DPH
Osobne v BratislavezajtraPrepravnou spoločnosťou:streda 8. júla

Dizajnové svietidlo NICOLE LIGHT vyrobené z kvalitného plastu s kovovým podstavcom pre lepšiu stabilitu. Dizajn svietidla s ladnými zablenými krivkami a vysokou štíhlou siluetou má na svedomí talianska dizajnérka a architektka Ilaria Marelli.

Svietidlo je vhodné aj do exteriéru, technickú informáciu k svietidlu nájdete: tu (jazyk textu: angličtina, francúzština, taliančina, španielčina)

Svietidlo je certifikované pre EÚ: certifikát 1, certifikát 2


Talianska kolekcia dizajnového nýbytku a doplnkov PLUST collection

Kolekcia PLUST collection bola založená v roku 2017 ako dizajnová značka spoločnosti euro3plast SpA, ktorá je popredným výrobcom kvetináčov, vyrábaných v Taliansku a distribuovaných do celého sveta. Kolekcia PLUST collection prepája nekonečné možnosti plastových materiálov s novou víziou koncepcie kvetináčov, nábytku a svietidiel, pri čom vychádza už z dispozície týchto prvkov v ich prirodzenom prostredí - či už vnútri alebo vonku. Kolekcia PLUST collection sa stráni módnych výstrelkov, väčšmi stavia na funkčnom nadčasovom dizajne a forme, ktorá inšpiruje a zároveň prináša nové spôsoby, ako dekorovať priestor. V spolupráci s poprednými nielen talianskými ale aj svetoznámymi dizajnérmi vytvára PLUST collection svieže dizajnové kúsky, ktorými sa váš domov bude hrdo pýšiť.

Spoločnosť euro3plast je definovaná svojimi produktmi, kde sa tradícia a inovácia spájajú a komunikujú, kde je flexibilita kľúčom k budúcnosti. Spoločnosť sa pri tom nezameriava iba na výskum, inovácie, zmysel pre detail a kvalitu výrobkov, ale predovšetkým na rešpektovanie životného prostredia a to v každej fáze životného cyklu produktu. Spoločnosť euro3plast SpA je certifikovaná s najvyššími štandardmi bezpečnosti a uznáva inovatívne výrobné systémy, čo platí aj pre PLUST collection.


Základné parametre produktu

Veľkosť:
Priemer (v cm)39
Výška (v cm)175
Materiálplast
Farbabiela
Povrchová úpravamatný povrch
Výrobcaeuro3plast S.p.A.