Sypké organické hnojivo Rokohumín 50g na drobné ovocie

Obrázok
1,00 € 0,83 € bez DPH
Osobne v BratislavezajtraPrepravnou spoločnosťou:pondelok 23. mája

Sypké organické hnojivo Rokohumín od slovenského výrobcu, určené na drobné ovocie ako jahody, černice, maliny, vinič, ríbezle, josta, egreše a tayberry.

Charakteristika sypkého organického hnojiva na kôstkoviny

Hnojivo Rokohumín na drobné ovocie je organické a má sypkú konzistenciu. Vyrába sa z prírodných surovín (50% prírodný humát - ktorý je zdrojom humínových kyselín a 50% rohovina - ktorá je zdrojom dusíka v prírodnej forme). Rohovina zabezpečuje pozvoľné uvoľňovanie dusíka v období vegetácie. Výhodou je, že rastlinky nie je možné rohovinou prehnojiť.

Humínové kyseliny prírodnou cestou stimulujú úrodnosť pôdy, napomáhajú rozvoju koreňového systému, zlepšujú štruktúru pôdy, zvyšujú obsah chlorofylu a zároveň v pôde stimulujú rozvoj žiaducich mikroorganizmov. Bránia kumulácii ťažkých kovov v rastline.

Návod na použitie hnojiva

Pre podporu zakoreňovania a dodanie zásobných živín rastline pri výsadbe: Do vykopanej jamy nasypte obsah vrecka, ktorý zmiešajte so zeminou, vložte sadenicu/krík a zasypte zvyšným množstvom zeminy. Po osadení sadenicu/krík výdatne zalejte. V prípade, že sadíte sadenicu, odporúčame osadenie oporného kolíku.

Odporúčanie: Odporúča sa kombinácia s Rokohumín - Univerzál v kvapalnej forme. Táto kombinácia má veľmi priaznivé účinky na rastliny.

Zloženie organického hnojiva Rokohumín na drobné ovocie

Zloženie: Obsah humínových kyselín v sušine je minimálne 49%, obsah celkového dusíka v sušine je minimálne 7%.

Balenie obsahuje 50 g hnojiva.