Tekuté organominerálne hnojivo Rokohumín 1L na trávniky

Tekuté organické hnojivo od slovenského výrobcu pre Vaše trávniky a okrasné trávy. Objem balenia 1 liter.
Tekuté organické hnojivo od slovenského výrobcu pre Vaše trávniky a okrasné trávy. Objem balenia 1 liter.Viac informácií
Obrázok
4,93 €4,11 € bez DPH
skladom 3 ks
streda 23. októbraPrepravnou spoločnosťou:zajtraOsobne v Bratislave
Kód404820VýrobcaROKOSAN s.r.o.Záruka24 mesiacov
Zobraziť viac
Cena po registrácii :4,78 € s DPH

Tekuté organominerálne hnojivo Rokohumín od slovenského výrobcu, určené na trávniky a trávy ako chlapňa, ostrica, ometlina, trsteník, hakonachlea, traslica, cortaderia, perovec, carex, ozdobnica, kostrava, rákosovec, festuca, kaviľ.

Charakteristika tekutého hnojiva na trávniky

Organominerálne, kvapalné hnojivo - Rokohumín - určené na trávniky a trávy. Vyrába sa z keratínu. Obsahuje aminokyseliny, vápnik, horčík, železo, stopové prvky (molybdén, meď, bór, mangán, zinok) a humínové látky (kyselín). Kombináciou týchto látok sme získali hnojivo, ktoré mimoriadne vyživuje rastlinu a podporuje jej rast.

Hnojivo zabraňuje hromadeniu ťažkých kovov a škodlivých látok v pôde. Rokohumín sa v značnej miere podieľa na prijímaní mikro a makro živín rastlinami. Podporuje životaschopnosť, rast rastlín, ich silu a stabilitu rastu a tým prirodzene zvyšuje ich odolnosť voči škodcom. Humínové kyseliny zvyšujú obsah chlorofylu v rastlinách, čím sa zvyšuje absorpcia fotónov, čo vedie k zlepšeniu fotosyntézy aj pri nižšej intenzite svetla. Hnojením dosiahnete sýtejšie sfarbenie trávnikov a tráv a zároveň zvyšujete ich odolnosť voči stresom.

Návod na použitie hnojiva

Dávkovanie: Pred použitím je nutné premiešať obsah fľaše. Zmiešame 15-20 ml hnojiva s 1 litrom vody. Hnojíme raz za 3-4 týždne, pričom nikdy nehnojíme počas priameho slnečného žiarenia, práve naopak, vhodná doba na hnojenie je podvečer alebo v skorých ranných hodinách. 1 liter hnojiva vystačí na 66 litrov vody (t.j. stačí na 60 m2 plochy).

Odporúčanie: Pre väčšiu stabilitu koreňovej výživy a podporu tráv odporúčame využiť hnojivo Rokosan T - Trávniky a trávy.

Zloženie organominerálneho hnojiva Rokohumín na trávy a trávniky

Zloženie: Obsah spáliteľných látok v sušine v % min. 50,0. Obsah celkového dusíka ako N v sušine v % min. 14,0. Obsah celkového fosforu ako P2O5 v sušine v % min. 9,0. Obsah celkového draslíka ako K2O v sušine v % min. 14,0. Obsah humínových kyselín v sušine v % min. 13,0. Ďalej obsahuje vápnik (Ca), horčík (Mg) a stopové prvky molybdén (Mo), meď (Cu), bór (B), mangán (Mn), zinok (Zn).

Balenie obsahuje 1 liter.

 

Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)NadpisText príspevkuOpýtať sa
Vaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)Text príspevkuPridať reakciu
PopisObrázkyDiskusia