Kvetináč Lechuza Canto Stone Square 40x40x40 piesková so samozavlažovacím setom

Obrázok (2)
89,98 €74,98 € bez DPH
streda 25. septembraPrepravnou spoločnosťou:zajtraOsobne v Bratislave

Novinkou jari 2017 sú kvetináče Lechuza v prevedení prírodného kameňa! Skrášlite svoju záhradu, terasu, balkón či priedomie štýlovými nádobami - kvetináčmi Lechuza Canto s rovnými líniami či miskami Lechuza Cubeto.

Kvetináče Lechuza Canto prichádzajú v dvoch prevedenia - kvetináč Lechuza Canto Square má tvar malej kocky, kvetináč Lechuza Canto Tower má taktiež štvorcovú základňu, no je vyšší. Vďaka obdobným rozmerom možno kvetináče aj kombinovať a vytvoriť tak pôsobivé zoskupenia kvetov.

Dostupné sú tri štýlové prevedenia povrchu v úprave prírodného kameňa: prírodný betón, piesková a grafitová čierna. Samozavlažovacie kvetináče Lechuza Canto krásne vyniknú napríklad na priedomí či terasách - môžete ich postaviť vedľa vchodových dverí či presklených dverí na balkón, terasu. Vhodné sú tak do exteriéru, ako aj do interiérov - najmä tých zariadených v modernom minimalistickom štýle.

Od jari 2018 sú dostupné dve veľkosti - menšia veľkosť Lechuza Canto Color 30 a väčšia Lechuza Canto Color 40! Vysadiť tak môžete menšie zosadby letničiek i väčšie kríky a stromčeky.

Samozavlažovací kvetináč Lechuza Canto Square v prevedení kameňa

Aj kvetináče Lechuza Canto sú dostupné ako all-in-one set, samozrejmosťou je samozavlažovací systém, vďaka ktorému majú exteriérové rastlinky nielen optimálne podmienky na rast - rastlinky si sami dávkujú toľko vody, koľko potrebujú -, polievanie je aj menej frekventované a Vy ušetríte čas pri každovečernom polievaní balkóna či terasy počas sparných letných dní! Rastlinky v exteriérových kvetináčov Lechuza Canto stačí polievať raz za 3 až 6 dní v závislosti od nárokov tej-ktorej rastlinky.

ALL-IN-ONE SET OBSAHUJE: kvetináč Lechuza Canto Square Color, vyberateľnú výsadbovú nádobu s integrovaným samozavlažovací systémom (SZS) svrátane hladinomeru a vrecka s Lechuza PON substrátom


PREČO KVETINÁČE LECHUZA

  • Kvetináče Lechuza sú odolné proti nárazu a prasknutiu, lebo sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu.
  • Odľahčený plast zaručuje ich nízku hmotnosť a ľahkú manipuláciu.
  • Jedna z ich ďalších výhod je rezistentnosť voči UV žiareniu.
  • Mrazuvzdornosť za každého počasia – Lechuza kvetináče odolávajú mrazu a nepriaznivým zimným podmienkam, preto sú vhodné na Vaše terasy či balkóny.
  • Kvetináče Lechuza, vyrábané v Nemecku, majú vysokú kvalitu a vďačia za to aj skúsenostiam firmy Playmobil, ktorá je známa ako celosvetovo uznávaný výrobca hračiek už desiatky rokov, vďaka svojmu know-how pri spracovaní umelej hmoty.
  • Jednoduchá aplikácia hnojiva cez šachtu samozavlažovacieho systému.
  • Široké spektrum veľkostí, tvarov, farieb a štruktúry – špičkový dizajn.
  • Nádoby Lechuza sú vhodné tak do bytových priestorov, ako aj kancelárií, obchodných centier, reprezentačných sál či kultúrnych zariadení.
  • Možnosť kontroly vody v kvetináči pomocou hladinomeru.

SYSTÉM PESTOVANIA V SAMOZAVLAŽOVACÍCH ČREPNÍKOCH LECHUZA

Kvetináče Lechuza skrášlia každý interiér, nie sú však iba ozdobnými obalmi – rastliny sa vysádzajú priamo do vnútornej nádoby, ktorá je súčasťou setu. Nepotrebujete žiadne podmisky – už žiadna voda na koberci či na poličke. Samozavlažovací systém rastlinám pri tom poskytuje najlepšie podmienky pre optimálny rast a vývoj.

Systém na zavlažovanie obsahuje hladinomer na meranie výšky hladiny vody, ktorý sa vloží do šachty s krytkou. Hladinomer meria výšku hladiny vody až od úplného dna kvetináča, čo Vám umožňuje poznať celkové množstvo vody v celom objeme kvetináča. Ryska hladinomeru ukáže, kedy rastlinu opäť zaliať. Súčasťou setu je aj vrecko Lechuza PON substrátu, ktorého obsah sa vysype na dno vnútornej nádoby a poslúži ako drenážna vrstva pre rastliny.

Všetko je premyslené, počítame aj s využitím v exteriéry a prípadným dažďom. Kvetináče Lechuza majú na spodnej časti červenú tesniacu skrutku, cez ktorú po vybratí odtečie prebytočná dažďová voda. V kvetináči ostane toľko vody, koľko rastlina potrebuje vďaka zásobníku na vodu – tým zabránime preliatiu rastliny.

Samozavlažovací systém Lechuza (nádoba Lechuza Cubico)

prečítajte si aj celý návod na pestovanie so samozavlažovacím systémom Lechuza >>>


ZÁKLADNÉ PARAMETRE KVETINÁČA

Veľkosť:
Šírka (v cm)40
Výška (v cm)40
Dĺžka (v cm)40
VýrobcaLechuza geobra
Materiálplast
Tvarhranatý
Farbapiesková
Povrchová úpravaštruktúrovaný povrch
Typ kvetináčasamozavlažovací kvetináč