Kvetináč Lechuza Classico LS 28 espresso/tmavohnedá metalíza so samozavlažovacím setom

Obrázok
31,99 €26,66 € bez DPH
utorok 29. októbraPrepravnou spoločnosťou:ihneďOsobne v Bratislave

Kvetináč Lechuza Classico LS Premium má klasické krivky okrúhleho kvetináča, preto ním rozhodne nič nepokazíte - v jednoduchosti je krása! Kvetináč Lechuza Classico LS je dostupný v širokej škále veľkostí a farieb - od vysokoleských až po metalické, vďaka čomu zaručene nájdete odtieň, ktorý bude ladiť s Vaším štýlom bývania, či už pôjde o malý stolový kvetináč alebo tie veľký kvetináč pre mohutné izbové rastliny.

Nádoba Lechuza Classico LS prichádza ako all-in-one set s kompletným príslušenstvom na pestovanie zeminových rastlín. Ide o vynovený systém pestovania, tzv. LS sériu kvetináčov Lechuza, kde súčasťou kvetináča je vyberateľná vnútorná nádoba so zapustiteľným úchopným rámom. Vyberateľná vnútorná nádoba Vám zaručí zjednodušené zaobchádzanie s Vašimi rastlinkami a bezproblémovú starostlivosť.

Ak sa rozhodnete zmeniť farebnú škálu Vášho interiéru, rastliny nemusíte presádzať do nových kvetináčov s väčšmi ladiacou farbou, stačí vymeniť vysadenú vnútornú nádobu. Rastlinku dokážete jednoducho umyť od prachu pod tečúcou vodou - stačí vybrať vysadenú vnútornú nádobu, postaviť ju do vane a rastlinu osprchovať a to bez zbytočného zašpinenia vonkajšieho obalového kvetináča.

Vnútorná nádoba má navyše integrovaný samozavlažovací systém (SZS), ktorý rastlinám poskytne ideálne podmienky pre optimálny rast. Rastlina si zo zásobníka čerpá presne toľko vody, koľko potrebuje; vďaka samozavlažovaciemu systému dokonca môžete pohodlne odísť na dovolenku bez toho, aby ste sa o svoje rastliny museli báť. Voda v zásobníku vnútornej nádoby vydrží 2-4 týždne v závislosti od druhu rastliny a podmienok, v akých sa nachádza.

ALL-IN-ONE SET OBSAHUJE: kvetináč Lechuza Classico LS Premium, vyberateľnú vnútornú nádobu s integrovaným samozavlažovacím systémom (obsahuje hladinomer a vrecko s Lechuza PON substrátom) a zapustiteľným úchopným rámom


PREČO KVETINÁČE LECHUZA

  • Kvetináče Lechuza sú odolné proti nárazu a prasknutiu, lebo sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu.
  • Odľahčený plast zaručuje ich nízku hmotnosť a ľahkú manipuláciu.
  • Jedna z ich ďalších výhod je rezistentnosť voči UV žiareniu.
  • Mrazuvzdornosť za každého počasia – Lechuza kvetináče odolávajú mrazu a nepriaznivým zimným podmienkam, preto sú vhodné na Vaše terasy či balkóny.
  • Kvetináče Lechuza, vyrábané v Nemecku, majú vysokú kvalitu a vďačia za to aj skúsenostiam firmy Playmobil, ktorá je známa ako celosvetovo uznávaný výrobca hračiek už desiatky rokov, vďaka svojmu know-how pri spracovaní umelej hmoty.
  • Jednoduchá aplikácia hnojiva cez šachtu samozavlažovacieho systému.
  • Široké spektrum veľkostí, tvarov, farieb a štruktúry – špičkový dizajn.
  • Nádoby Lechuza sú vhodné tak do bytových priestorov, ako aj kancelárií, obchodných centier, reprezentačných sál či kultúrnych zariadení.
  • Možnosť kontroly vody v kvetináči pomocou hladinomeru.

SYSTÉM PESTOVANIA V SAMOZAVLAŽOVACÍCH KVETINÁČOCH LECHUZA

Kvetináče Lechuza skrášlia každý interiér, nie sú však iba ozdobnými obalmi – rastliny sa vysádzajú priamo do vnútornej nádoby, ktorá je súčasťou setu. Nepotrebujete žiadne podmisky – už žiadna voda na koberci či na poličke. Samozavlažovací systém rastlinám pri tom poskytuje najlepšie podmienky pre optimálny rast a vývoj.

Systém na zavlažovanie obsahuje hladinomer na meranie výšky hladiny vody, ktorý sa vloží do šachty s krytkou. Hladinomer meria výšku hladiny vody až od úplného dna kvetináča, čo Vám umožňuje poznať celkové množstvo vody v celom objeme kvetináča. Ryska hladinomeru ukáže, kedy rastlinu opäť zaliať. Súčasťou setu je aj vrecko Lechuza PON substrátu, ktorého obsah sa vysype na dno vnútornej nádoby a poslúži ako drenážna vrstva pre rastliny.

Všetko je premyslené, počítame aj s využitím v exteriéry a prípadným dažďom. Kvetináče Lechuza majú na spodnej časti červenú tesniacu skrutku, cez ktorú po vybratí odtečie prebytočná dažďová voda. V kvetináči ostane toľko vody, koľko rastlina potrebuje vďaka zásobníku na vodu – tým zabránime preliatiu rastliny.

Samozavlažovací systém Lechuza (nádoba Lechuza Cubico)

prečítajte si aj celý návod na pestovanie so samozavlažovacím systémom Lechuza >>>


ZÁKLADNÉ PARAMETRE KVETINÁČA

Veľkosť:
Výška (v cm)26
Priemer (v cm)28,5
VýrobcaLechuza geobra
Materiálplast
Tvarokrúhly
Farbaespresso (tmavohnedá)
Povrchová úpravametalíza
Typ kvetináčasamozavlažovací kvetináč