Samozavlažovací kvetináč Lechuza Cube Color 14 granitová/čiernosivá

Obrázok
9,69 €8,08 € bez DPH
Osobne v BratislavezajtraPrepravnou spoločnosťou:streda 8. júla

Malý stolový kvetináč Lechuza Cube Color je vhodný predovšetkým na pestovanie byliniek - vďaka jedinečnému tyčinkovému samozavlažovaciemu systému rastlinu ani netreba vyberať z pôvodného črepníka, v ktorom bola zakúpená!

Aj Vy milujete bylinky? Bazalka, rozmarín, tymián, pažítka... Čerstvé bylinky dochutia každé jedlo. Nie všetky bylinky sa doma dajú okamžite spracovať. Zároveň sa Vám však nemusí chcieť prácne ich vysádzať do kvetináčov, aby Vám dlhšie vydržali. Riešenie je jednoduché - siahnite po kvetináčoch Lechuza so systémom tyčiniek, pri ktorom odpadá potreba výsadby, pri čom tyčinkový samozavlažovací systém zabezpečí presne to správne množstvo vody, aby bylinky zostali dlhšie čerstvé a svieže.

Vďaka tyčinkovému samozavlažovaciemu systému Lechuza stačí rastliny v pôvodných črepníkov vložiť do kvetináčov Lechuza - nemusíte si ani zašpiniť ruky, nie je potrebná žiadna dodatočná zemina!

Črepník Lechuza Cube Color je vhodný aj pre potravinárske výrobky - bylinky určené ku konzumácii. Črepník Lechuza Cube Color vo veľkosti 14 je vhodný pre rastlinky zasadené vo všetkých štandardných kvetináčoch s priemerom 10 - 12 cm. Novinka roku 2017, o čosi väčší kvetináč Lechuza Cube Color 16, je vhodný pre väčšie bylinky a iné, predovšetkým kvitnúce izbové rastlinky - gerbery, cyklámeny, begónie - zasadené do štandardných kvetináčoch s priemerom 13 - 15 cm. 

ALL-IN-ONE SET OBSAHUJE: kvetináč Lechuza Cube Color, vnútornú nádobu s integrovaným samozavlažovacím systémom (vrátane hladinomeru) a tyčinku


TYČINKOVÝ SYSTÉM

1. Pribalenú tyčinku jednoducho zasuňte do pôvodného kvetináča s bylinkami, ktorý ste si zakúpili. Tyčinku veďte cez otvor na dne kvetináča, najideálnejšie otvorom čo najbližšie stredu kvetináča. Tyčinku do kvetináča zasuňte nadoraz.

2. Takto pripravený črepník vložte do nádoby Lechuza Cube Color a zalejte. To je všetko!

Lechuza Cube Color 14 - zásuvný systém


PREČO KVETINÁČE LECHUZA

  • Kvetináče Lechuza sú odolné proti nárazu a prasknutiu, lebo sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu.
  • Odľahčený plast zaručuje ich nízku hmotnosť a ľahkú manipuláciu.
  • Jedna z ich ďalších výhod je rezistentnosť voči UV žiareniu.
  • Mrazuvzdornosť za každého počasia – Lechuza kvetináče odolávajú mrazu a nepriaznivým zimným podmienkam, preto sú vhodné na Vaše terasy či balkóny.
  • Kvetináče Lechuza, vyrábané v Nemecku, majú vysokú kvalitu a vďačia za to aj skúsenostiam firmy Playmobil, ktorá je známa ako celosvetovo uznávaný výrobca hračiek už desiatky rokov vďaka svojmu know-how pri spracovaní umelej hmoty.
  • Široké spektrum veľkostí, tvarov, farieb a štruktúry – špičkový dizajn.
  • Nádoby Lechuza sú vhodné tak do bytových priestorov, ako aj kancelárií, obchodných centier, reprezentačných sál či kultúrnych zariadení.

ZÁKLADNÉ PARAMETRE KVETINÁČA

Veľkosť:
Šírka (v cm)14
Výška (v cm)13,5
Dĺžka (v cm)14
Tvarhranatý
Farbagranitová (čiernosivá)
Povrchová úpravaštruktúrovaný povrch
Typ kvetináčakvetináč s tyčinkovým systémom, samozavlažovací kvetináč
VýrobcaLechuza geobra
Materiálplast