Kvetináč Lechuza Cube LS Color 35 all-in-one set

Kvetináč Lechuza Cube LS Color 35 all-in-one set
Vaša cena s DPH49,94 €
Vaša cena bez DPH41,62 €
Kód13484
Veľkosť:
Šírka (v cm)35
Výška (v cm)33
Dĺžka (v cm)35
VýrobcaLechuza
Materiálplast
Farbagranitová
Dĺžka30-39 cm
Šírka30-39 cm
Výška30-39 cm
Tvarhranatý
Typ kvetináčasamozavlažovací kvetináč
Záruka24 mesiacov
Dostupnosť:
vypredané
Kedy obdržím tovar, keď teraz objednám?
Osobne v Bratislave:
na vyžiadanie
Prepravnou spoločnosťou:
na vyžiadanie

Novinkou jari 2016 je štýlová kocka Lechuza Cube LS Color 35 so štruktúrovaným povrchom, ktorý poznáte už z nádob Lechuza Puro a Lechuza Cube Color 14. Kvetináč Lechuza Cube LS Color 35 vďaka svojemu sviežemu dizajnu upúta pozornosť tak na terase, ako aj vo Vašej obývačke.

Nádoba Lechuza Cube LS Color 35 má šikovné proporcie - nie je malá, ani priveľká, poskytne dostatok priestoru akejkoľvek interiérovej či exteriérovej rastline.

Súčasťou all-in-one setu je aj patentovaná vnútorná nádoba s úchopným rámom a integrovaným samozavlažovacím systémom. Vďaka inovatívnemu samozavlažovaciemu systému môžete pohodlne odísť na dovolenku bez toho, aby ste sa o svoje rastliny museli báť. Voda v zásobníku vnútornej nádoby totiž vydrží 2-4 týždne v závislosti od druhu rastliny a podmienok, v akých sa nachádza. Samozrejmosťou je hladinomer pre sledovanie hladiny vody v zásobníku a pohodlnú kontrolu polievania.

ALL-IN-ONE SET OBSAHUJE: kvetináč Lechuza Cube LS Color 35, vyberateľnú vnútornú nádobu so zapustiteľným rámom a integrovaným samozavlažovacím setom (SZS) - vrátane hladinomeru a vrecka s Lechuza PON substrátom


PREČO KVETINÁČE LECHUZA

  • Kvetináče Lechuza sú odolné proti nárazu a prasknutiu, lebo sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu.
  • Odľahčený plast zaručuje ich nízku hmotnosť a ľahkú manipuláciu.
  • Jedna z ich ďalších výhod je rezistentnosť voči UV žiareniu.
  • Mrazuvzdornosť za každého počasia – Lechuza kvetináče odolávajú mrazu a nepriaznivým zimným podmienkam, preto sú vhodné na Vaše terasy či balkóny.
  • Kvetináče Lechuza, vyrábané v Nemecku, majú vysokú kvalitu a vďačia za to aj skúsenostiam firmy Playmobil, ktorá je známa ako celosvetovo uznávaný výrobca hračiek už desiatky rokov, vďaka svojmu know-how pri spracovaní umelej hmoty.
  • Jednoduchá aplikácia hnojiva cez šachtu samozavlažovacieho systému.
  • Široké spektrum veľkostí, tvarov, farieb a štruktúry – špičkový dizajn.
  • Nádoby Lechuza sú vhodné tak do bytových priestorov, ako aj kancelárií, obchodných centier, reprezentačných sál či kultúrnych zariadení.
  • Možnosť kontroly vody v kvetináči pomocou hladinomeru.

SYSTÉM PESTOVANIA V SAMOZAVLAŽOVACÍCH ČREPNÍKOCH LECHUZA

Kvetináče Lechuza skrášlia každý interiér, nie sú však iba ozdobnými obalmi – rastliny sa vysádzajú priamo do vnútornej nádoby, ktorá je súčasťou setu. Nepotrebujete žiadne podmisky – už žiadna voda na koberci či na poličke. Samozavlažovací systém rastlinám pri tom poskytuje najlepšie podmienky pre optimálny rast a vývoj.

Systém na zavlažovanie obsahuje hladinomer na meranie výšky hladiny vody, ktorý sa vloží do šachty s krytkou. Hladinomer meria výšku hladiny vody až od úplného dna kvetináča, čo Vám umožňuje poznať celkové množstvo vody v celom objeme kvetináča. Ryska hladinomeru ukáže, kedy rastlinu opäť zaliať. Súčasťou setu je aj vrecko Lechuza PON substrátu, ktorého obsah sa vysype na dno vnútornej nádoby a poslúži ako drenážna vrstva pre rastliny.

Všetko je premyslené, počítame aj s využitím v exteriéry a prípadným dažďom. Kvetináče Lechuza majú na spodnej časti červenú tesniacu skrutku, cez ktorú po vybratí odtečie prebytočná dažďová voda. V kvetináči ostane toľko vody, koľko rastlina potrebuje vďaka zásobníku na vodu – tým zabránime preliatiu rastliny.

Samozavlažovací systém Lechuza (nádoba Lechuza Cubico)

prečítajte si aj celý návod na pestovanie so samozavlažovacím systémom Lechuza >>>


ZÁKLADNÉ PARAMETRE KVETINÁČA