Kvetináč FIBERSTONE PLATINUM Mini Beth M, 25/20 cm, zlatá

Kvetináč FIBERSTONE PLATINUM Mini Beth M, 25/20 cm, zlatá
Vaša cena s DPH103,6 €
Vaša cena bez DPH86,33 €
Kód6FSTPGBEM
Veľkosť:
Výška (v cm)20
Priemer (v cm)25
Tvarokrúhly
Farbazlatá
Materiálfiberstone
Priemer20-29 cm
Výška20-29 cm
Záruka24 mesiacov
Dostupnosť:
bežne do týždňa
Kedy obdržím tovar, keď teraz objednám?
Osobne v Bratislave:
štvrtok 4. júla
Prepravnou spoločnosťou:
utorok 9. júla

Kvetináče z materiálu FIBERSTONE

Kvetináče FIBERSTONE sú vyrobené z materiálu fiberstone, čo je inovatívny materiál - ide o spojenie skleneného vlákna a drveného kameňa, čím vznikne nadmieru odolný materiál, ktorý vydrží všetky teplotné podmienky dnu aj vonku: tak extrémne horúčavy, ako aj mrazivé počasie.

Vďaka unikátnemu zloženiu sú črepníky z materiálu fiberstone veľmi ľahké, no sú na nerozoznanie od keramických črepníkov.

K dispozícii sú nielen kvetináče so vzhľadom kameňa, ale aj vysoko lesklé črepníky - vysoko leštený povrch bol získaný vďaka siedmym vrstvám náteru a je dokonale UV rezistentný - ich farba sa nezmení ani pri dlhodobom vystavení slnečným lúčom.

Kvetináče FIBERSTONE PLATINUM

Exkluzívne kvetináče FIBERSTONE PLATINUM sú priam pútačmi pozornosti - ich vysokolesklý povrch v odtieňoch drahých kovov upúta v každej obývačke, spálni či jedálni, či už do nich vysadíte obyčajné zelené rastlinky alebo rastliny okrasné listom, ktorých krásne vyfarbené listy len počiarknú celkový efekt.

Kvetináče FIBERSTONE PLATINUM sú dostupné v troch odtieňoch - zlatej, striebornej a luxusnom odtieni ružového zlata. Okrem typických malých stolových kvetináčov, plytších či vyšších, prichádzajú aj v tvare malej symetrickej kocky či dlhého hrantíka vhodného pre Vaše okenice.

Kvetináče FIBERSTONE PLATINUM sú vhodné iba do interiéru.