Kvetináč FIBERSTONE PLATINUM Mini Beth XS, 26/21 cm, zlatá

Obrázok
103,6 €86,33 € bez DPH
pondelok 30. septembraPrepravnou spoločnosťou:štvrtok 26. septembraOsobne v Bratislave

Luxusné kvetináče FIBERSTONE PLATINUM

Exkluzívne kvetináče FIBERSTONE PLATINUM sú priam pútačmi pozornosti - ich vysokolesklý povrch v odtieňoch drahých kovov upúta v každej obývačke, spálni alebo jedálni, či už do nich vysadíte obyčajné zelené rastlinky alebo rastliny okrasné listom, ktorých krásne vyfarbené listy len počiarknú celkový efekt.

Kvetináče FIBERSTONE PLATINUM sú dostupné v troch odtieňoch - zlatej, striebornej a luxusnom odtieni ružového zlata (rose gold). Okrem typických malých stolových kvetináčov, plytších či vyšších, prichádzajú aj v tvare malej symetrickej kocky či dlhého hrantíka vhodného pre Vaše okenice.

Kvetináče FIBERSTONE PLATINUM sú vhodné iba do interiéru a nemali by byť vystavené priamemu slnečnému žiareniu. Vyrobené sú z materiálu fiberstone - ide o spojenie skleneného vlákna a drveného kameňa, čím vznikne nadmieru odolný a zároveň veľmi ľahký materiál.

Kvetináče FIBERSTONE PLATINUM Fleur, Balcony, Beth XS, Vic Bowl, Peter, Tara, Dorant a Puk sú vodotesné, pre použitie v úlohe kvetináča však odporúčame použiť vodotesné výsadbové nádoby.

Základné parametre vybraného kvetináča

Veľkosť:
Výška (v cm)21
Priemer (v cm)26
Tvarokrúhly
Materiálfiberstone
Farbazlatá
Povrchová úpravalesklý povrch