Kvetináč keramický INDOOR POTTERY (So Good For Hydro) pre hydropóniu 13/12, biela

Kvetináč keramický INDOOR POTTERY (So Good For Hydro) pre hydropóniu 13/12, biela
Vaša cena s DPH14,20 €
Vaša cena bez DPH11,83 €
Kód6PTROS13C
Veľkosť:
Výška (v cm)14
Priemer (v cm)16
Materiálkeramika
Farbabiela
Priemer10-19 cm
Tvarokrúhly
Výška10-19 cm
Povrchová úpravalesklý povrch
Záruka24 mesiacov
Dostupnosť:
skladom 4 ks
Kedy obdržím tovar, keď teraz objednám?
Osobne v Bratislave:
zajtra
Prepravnou spoločnosťou:
piatok 19. júla

Kvetináče pre hydroponické rastliny

Pestovanie hydroponických rastlín nebolo vďaka kvetináčom SO GOOD FOR HYDRO ešte nikdy ľahšie! Keramické kvetináče SO GOOD FOR HYDRO boli navrhnuté špeciálne pre potreby hydroponických rastlín. Hydroponickú rastlinu s hladinomerom stačí vložiť do kvetináča SO GOOD FOR HYDRO - nepotrebujete žiaden dodatočný substrát - a za menej ako minútu si tak svoj interiér dokážete vyzdobiť pôsobivou výsadbou!

Výhodou kvetináčov SO GOOD FOR HYDRO je, že výsadba do nich je rýchla a jednoduchá. Ide o ručne vyrábanú keramiku v modernom dizajne v štyroch sviežich farbách. Dno kvetináče SO GOOD FOR HYDRO je zabezpečené nenápadnými penovými podložkami proti oškreniu nábytku a pod.

Kvetináče SO GOOD FOR HYDRO sú keramické, veľmi ľahké, s lesklou povrchovou glazúrou. Ide o stolové kvetináče dostupné pre dve veľkosti kultúrnej nádoby - 13/12 alebo 15/19. Obe veľkosti sú dostupné v štyroch sviežich farebných odtieňoch - v čistej bielej, antracitovej (tmavosivej), šedo-modrej a mätovej (tyrkysovej) farbe. Kvetináče majú vrchný sivý - akoby kameninový - okraj a to v každom dostupnom farebnom odtieni.

Kvetináče SO GOOD FOR HYDRO odporúčame používať iba v interiéry. Kvetináče sú vodotesné.

Výhody hydroponického pestovania rastlín

Hydroponické pestovanie má oproti pestovaní rastlín v zemine mnoho benefitov. Vďaka hydropónii je starostlivosť o rastliny jednoduchšia. Hydroponický substrát je stály, rastliny nemusíte každoročne presádzať do nového substrátu ani substrát pravidelne dopĺňať. Hladinomer ukazuje stav hladiny vody v kvetináči a presne Vám ukáže, kedy treba rastlinu opäť poliať aj koľko vody jej treba dožičiť. Pestovanie izbových rastlín nebolo s hydropóniou nikdy ľahšie!