Kvetináč KUBE CASSETTA

Obrázok
176,0 € 146,7 € bez DPH
Osobne v BratislavednesPrepravnou spoločnosťou:zajtra

Kvetináče khilia KUBE CASSETTA

Ak si vo svojom byte chcete vytvoriť skutočný prales, kvetináče KUBE CASSETTA sú na to ako stvorené - ide o dlhé kvetináče, do ktorých je možno vysadiť viacero rastlín naraz, vďaka čomu môžete vytvoriť pôsobivé aranžmá. Jednoduchý čistý dizajn s ostrými hranami a pravidelným tvarom pôsobí moderne a skvelo zapadne do každého trendového interiéru.

Kód

Názov
kvetináča

Vonkajšia
dĺžka x šírka

Vnútorná
dĺžka x šírka

Vonkajšia
výška

Vnútorná
hĺbka

Samozavlažovací
systém

2601 KUBE CASSETTA 80 80 x 30 73 x 22 30 25 A4327
2548 KUBE CASSETTA 100 100 x 40 90 x 30 40 34 A4278

V tabuľke sú uvádzané rozmery v centimetroch (cm). Kompletnú technickú informáciu ku kvetináču khilia KUBE CASSETTA vrátane všetkých rozmerov si môžete prezrieť tu (text je v angličtine).

Kvetináče khilia KUBE CASSETTA možno použiť na priamu výsadbu rastlín - rastlinu posadíte priamo do kvetináča, pri čom na dne odporúčame vytvoriť drenážnu vrstvu. Kvetináč tiež môžeme použiť ako okrasný obalový kvetináč - kedy do neho iba vložíme rastlinu vysadenú v základnom kultivačnom črepníku. Prípadne je ku kvetináču možné zakúpiť samozavlažovací systém. Viac informácií o výsadbe do kvetináčov khilia nájdete v našom prehľadnom návode.


Kvetináče z talianskej kolekcie khilia

khilia je synonymom minimalistického dizajnu, pretaveného do krásnych kvetináčov a doplnkov s čistými líniami. Kvetináče khilia vďaka ich jednoduchému dizajnu ľahko skombinujete s ostatnými prvkami v interiéry či záhrade.

Praktické a elegantné kvetináče a doplnky z talianskej kolekcie khilia sú navyše šetrné k životnému prostrediu. Skvelo vyzerajú tak vnútri, ako aj vonku, kde pomôžu dotvoriť atraktívne zákutia. Vyrobené sú z polyetylénovej živice (PE), vďaka čomu sú odolné voči nárazom, nízkym aj vysokým teplotám (vydžia extrémne mrazy pod -65°C a aj príšerné horúčavy nad +85°C) a UV-lúčom (nestratia farbu ani pri dlhodobom vystavení slnku). Navyše sú kompletne recyklovateľné.


Základné parametre vybraného kvetináča

Veľkosť:
Výška (v cm)40
Dĺžka (v cm)100
Šírka (v cm)40
Tvarhranatý
Materiálplast
Farbaperlová čierna
Povrchová úpravamatný povrch
Výrobcaeuro3plast S.p.A.