Kvetináč KUBE HIGH CASSETTA 80, 80x30/70 cm, hnedá (rust) matná

Obrázok
267,3 € 222,8 € bez DPH
Osobne v Bratislavena vyžiadaniePrepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie

Kvetináče khilia KUBE HIGH CASSETTA

Kvetináče KUBE HIGH CASSETTA sú vysoké a dlhé - ideálne na zosadbu viacerých rastlín a vďaka svojej výške aj na vytvorenie zeleného predelu - ak od seba potrebujete opticky oddeliť dve časti miestnosti či terasy. Kvetináče KUBE HIGH CASSETTA hravo ohraničia zvolený priestor, svojimi ostrými hranami a čistými líniami dodajú moderný ráz bytu i terase či záhrade.

Kvetináče khilia KUBE HIGH CASSETTA sú skvelo kombinovateľné s nižšími kvetináčmi KUBE CASSETTA alebo s kvetináčom KUBE HIGH VASO na výsadbu jednej rastliny, vďaka čomu viete zostaviť pôsobivé scenérie.

Kód

Názov
kvetináča

Vonkajšia
dĺžka x šírka

Vnútorná
dĺžka x šírka

Vonkajšia
výška

Vnútorná
hĺbka

Samozavlažovací
systém

2602 KUBE HIGH CASSETTA 80 80 x 30 73 x 22 70 25 A4327
2586 KUBE HIGH CASSETTA 100 100 x 40 90 x 30 70 34 A4278

V tabuľke sú uvádzané rozmery v centimetroch (cm). Kompletnú technickú informáciu ku kvetináču khilia KUBE HIGH CASSETTA vrátane všetkých rozmerov si môžete prezrieť tu (text je v angličtine).

Kvetináče khilia KUBE HIGH CASSETTA možno použiť na priamu výsadbu rastlín - rastlinu posadíte priamo do kvetináča, pri čom na dne odporúčame vytvoriť drenážnu vrstvu. Kvetináč tiež môžeme použiť ako okrasný obalový kvetináč - kedy do neho iba vložíme rastlinu vysadenú v základnom kultivačnom črepníku. Prípadne je ku kvetináču možné zakúpiť samozavlažovací systém. Viac informácií o výsadbe do kvetináčov khilia nájdete v našom prehľadnom návode.

Najmä pri použití v exteriéry odporúčame kvetináč zaťažiť pre lepšiu stabilitu, nakoľko je sám o sebe veľmi ľahký - na dne kvetináča je zátka, po jej odmontovaní kvetináč môžete vysypať pieskom alebo drobným štrkom.


Kvetináče z talianskej kolekcie khilia

khilia je synonymom minimalistického dizajnu, pretaveného do krásnych kvetináčov a doplnkov s čistými líniami. Kvetináče khilia vďaka ich jednoduchému dizajnu ľahko skombinujete s ostatnými prvkami v interiéry či záhrade.

Praktické a elegantné kvetináče a doplnky z talianskej kolekcie khilia sú navyše šetrné k životnému prostrediu. Skvelo vyzerajú tak vnútri, ako aj vonku, kde pomôžu dotvoriť atraktívne zákutia. Vyrobené sú z polyetylénovej živice (PE), vďaka čomu sú odolné voči nárazom, nízkym aj vysokým teplotám (vydžia extrémne mrazy pod -65°C a aj príšerné horúčavy nad +85°C) a UV-lúčom (nestratia farbu ani pri dlhodobom vystavení slnku). Navyše sú kompletne recyklovateľné.


Základné parametre vybraného kvetináča

Veľkosť:
Šírka (v cm)30
Výška (v cm)70
Dĺžka (v cm)80
Tvarhranatý
Materiálplast
Farbahnedá
Povrchová úpravamatný povrch
Výrobcaeuro3plast S.p.A.