Kvetináč KUBE TOWER VASO HIGH

Obrázok
144,5 € 120,4 € bez DPH
Osobne v Bratislavena vyžiadaniePrepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie

Kvetináče khilia KUBE TOWER VASO HIGH

Hľadáte veľmi vysoký, no zároveň štíhly kvetináč, ktorý nezaberie veľa miesta? Hľadáte khilia KUBE TOWER VASO HIGH, kvetináč, ktorý na výšku meria takmer celý meter! Kvetináč je vhodný aj pre samozavlažovací systém a skvelo ladí s kvetináčmi khilia KUBE TOWER CASSETTA HIGH, vhodnou kombináciou týchto kvetináčov dokážete vytvoriť pôsobivé kvetinové aranžmá.

Kód

Názov
kvetináča

Vonkajšia
dĺžka x šírka

Vnútorná
dĺžka x šírka

Vonkajšia
výška

Vnútorná
hĺbka

Samozavlažovací
systém

2826 KUBE TOWER VASO HIGH 30 30 x 30 23 x 23 90 26,5 A4255

V tabuľke sú uvádzané rozmery v centimetroch (cm). Kompletnú technickú informáciu ku kvetináču khilia KUBE TOWER VASO HIGH vrátane všetkých rozmerov si môžete prezrieť tu (text je v angličtine).

Kvetináče khilia KUBE TOWER VASO HIGH možno použiť na priamu výsadbu rastlín - rastlinu posadíte priamo do kvetináča, pri čom na dne odporúčame vytvoriť drenážnu vrstvu. Kvetináč tiež môžeme použiť ako okrasný obalový kvetináč - kedy do neho iba vložíme rastlinu vysadenú v základnom kultivačnom črepníku. Prípadne je ku kvetináču možné zakúpiť samozavlažovací systém. Viac informácií o výsadbe do kvetináčov khilia nájdete v našom prehľadnom návode.

Najmä pri použití v exteriéry odporúčame kvetináč zaťažiť pre lepšiu stabilitu, nakoľko je sám o sebe veľmi ľahký - na dne kvetináča je zátka, po jej odmontovaní kvetináč môžete vysypať pieskom alebo drobným štrkom.


Kvetináče z talianskej kolekcie khilia

khilia je synonymom minimalistického dizajnu, pretaveného do krásnych kvetináčov a doplnkov s čistými líniami. Kvetináče khilia vďaka ich jednoduchému dizajnu ľahko skombinujete s ostatnými prvkami v interiéry či záhrade.

Praktické a elegantné kvetináče a doplnky z talianskej kolekcie khilia sú navyše šetrné k životnému prostrediu. Skvelo vyzerajú tak vnútri, ako aj vonku, kde pomôžu dotvoriť atraktívne zákutia. Vyrobené sú z polyetylénovej živice (PE), vďaka čomu sú odolné voči nárazom, nízkym aj vysokým teplotám (vydžia extrémne mrazy pod -65°C a aj príšerné horúčavy nad +85°C) a UV-lúčom (nestratia farbu ani pri dlhodobom vystavení slnku). Navyše sú kompletne recyklovateľné.


Základné parametre vybraného kvetináča

Veľkosť:
Výška (v cm)90
Dĺžka (v cm)30
Šírka (v cm)30
Tvarhranatý
Materiálplast
Farbabiela
Povrchová úpravamatný povrch
Výrobcaeuro3plast S.p.A.