Kvetináč KUBE VASO gloss 30, 30x30/30 cm, biela vysoký lesk

Obrázok
36,99 €30,83 € bez DPH
Osobne v Bratislavena vyžiadaniePrepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie

Kvetináče khilia KUBE VASO gloss

Milovníkom čistých línii a ostrých hrán ulahodí kvetináč khilia KUBE VASO v tvare pravidelnej kocky. Prevedenie khilia KUBE VASO gloss má vysokolesklú povrchovú úpravu, dostupné sú viaceré farby a veľkosti kvetináča.

Kvetináč khilia KUBE VASO gloss je dostupný aj v prevedení s kolieskami pre uľahčenie manipulácie s kvetináčom. V prípade záujmu o kvetináč s kolieskami nás neváhajte kontaktovať.

Kód

Názov
kvetináča

Vonkajšia
dĺžka x šírka

Vnútorná
dĺžka x šírka

Vonkajšia
výška

Vnútorná
hĺbka

Samozavlažovací
systém

2583 KUBE VASO 30 30 x 30 23 x 23 30 25 A4255
2584 KUBE VASO 40 40 x 40 30 x 30 40 33 A4241
2585 KUBE VASO 50 50 x 50 38 x 38 50 41 A4242

V tabuľke sú uvádzané rozmery v centimetroch (cm). Kompletnú technickú informáciu ku kvetináču khilia KUBE VASO gloss vrátane všetkých rozmerov si môžete prezrieť tu (text je v angličtine).

Kvetináče khilia KUBE VASO gloss možno použiť na priamu výsadbu rastlín - rastlinu posadíte priamo do kvetináča, pri čom na dne odporúčame vytvoriť drenážnu vrstvu. Kvetináč tiež môžeme použiť ako okrasný obalový kvetináč - kedy do neho iba vložíme rastlinu vysadenú v základnom kultivačnom črepníku. Prípadne je ku kvetináču možné zakúpiť samozavlažovací systém. Viac informácií o výsadbe do kvetináčov khilia nájdete v našom prehľadnom návode.


Kvetináče z talianskej kolekcie khilia

khilia je synonymom minimalistického dizajnu, pretaveného do krásnych kvetináčov a doplnkov s čistými líniami. Kvetináče khilia vďaka ich jednoduchému dizajnu ľahko skombinujete s ostatnými prvkami v interiéry či záhrade.

Praktické a elegantné kvetináče a doplnky z talianskej kolekcie khilia sú navyše šetrné k životnému prostrediu. Skvelo vyzerajú tak vnútri, ako aj vonku, kde pomôžu dotvoriť atraktívne zákutia. Vyrobené sú z polyetylénovej živice (PE), vďaka čomu sú odolné voči nárazom, nízkym aj vysokým teplotám (vydžia extrémne mrazy pod -65°C a aj príšerné horúčavy nad +85°C) a UV-lúčom (nestratia farbu ani pri dlhodobom vystavení slnku). Navyše sú kompletne recyklovateľné.


Základné parametre vybraného kvetináča

Veľkosť:
Šírka (v cm)30
Výška (v cm)30
Dĺžka (v cm)30
Tvarhranatý
Materiálplast
Farbabiela
Povrchová úpravalesklý povrch
Výrobcaeuro3plast S.p.A.