Kvetináč KUBE VASO 30, 30x30/30 cm, tyrkysová

Obrázok
36,99 €30,83 € bez DPH
Osobne v Bratislavena vyžiadaniePrepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie

Kvetináče khilia KUBE VASO

Kvetináče KUBE VASO majú tvar pravidelnej kocky, pri čom sú dostupné v troch veľkostiach a viacerých moderných a sviežich farbách. Majú čisté línie a ostré hrany, skvelo doplnia každý interiér aj záhradu.

Dostupné aj v stolovom prevedení khilia MINI KUBE VASO, pri čom všetky kvetináče khilia KUBE spolu perfektne ladia, takže viete vytvoriť dokonalý súlad v interiéry.

Kód

Názov
kvetináča

Vonkajšia
dĺžka x šírka

Vnútorná
dĺžka x šírka

Vonkajšia
výška

Vnútorná
hĺbka

Samozavlažovací
systém

2538 KUBE VASO 30 30 x 30 23 x 23 30 25 A4255
2514 KUBE VASO 40 40 x 40 30 x 30 40 32 A4241
2515 KUBE VASO 50 50 x 50 38 x 38 50 40 A4242

V tabuľke sú uvádzané rozmery v centimetroch (cm). Kompletnú technickú informáciu ku kvetináču khilia KUBE VASO vrátane všetkých rozmerov si môžete prezrieť tu (text je v angličtine).

Kvetináče khilia KUBE VASO možno použiť na priamu výsadbu rastlín - rastlinu posadíte priamo do kvetináča, pri čom na dne odporúčame vytvoriť drenážnu vrstvu. Kvetináč tiež môžeme použiť ako okrasný obalový kvetináč - kedy do neho iba vložíme rastlinu vysadenú v základnom kultivačnom črepníku. Prípadne je ku kvetináču možné zakúpiť samozavlažovací systém. Viac informácií o výsadbe do kvetináčov khilia nájdete v našom prehľadnom návode.


Kvetináče z talianskej kolekcie khilia

khilia je synonymom minimalistického dizajnu, pretaveného do krásnych kvetináčov a doplnkov s čistými líniami. Kvetináče khilia vďaka ich jednoduchému dizajnu ľahko skombinujete s ostatnými prvkami v interiéry či záhrade.

Praktické a elegantné kvetináče a doplnky z talianskej kolekcie khilia sú navyše šetrné k životnému prostrediu. Skvelo vyzerajú tak vnútri, ako aj vonku, kde pomôžu dotvoriť atraktívne zákutia. Vyrobené sú z polyetylénovej živice (PE), vďaka čomu sú odolné voči nárazom, nízkym aj vysokým teplotám (vydžia extrémne mrazy pod -65°C a aj príšerné horúčavy nad +85°C) a UV-lúčom (nestratia farbu ani pri dlhodobom vystavení slnku). Navyše sú kompletne recyklovateľné.


Základné parametre vybraného kvetináča

Veľkosť:
Šírka (v cm)30
Výška (v cm)30
Dĺžka (v cm)30
Tvarhranatý
Materiálplast
Farbatyrkysová
Povrchová úpravamatný povrch
Výrobcaeuro3plast S.p.A.