Kvetináč LOFT black iron, 50/40 cm, čierna matná

Kvetináč LOFT black iron, 50/40 cm, čierna matná
Vaša cena s DPH274,8 €
Vaša cena bez DPH229,0 €
Kód19412
Veľkosť:
Výška (v cm)40
Priemer (v cm)50
Farbačierna matná
Materiálkov
Výrobcafleur ami GmbH
Priemer50-59 cm
Výška40-49 cm
Tvarokrúhly
Záruka24 mesiacov
Dostupnosť:
bežne do mesiaca
Kedy obdržím tovar, keď teraz objednám?
Osobne v Bratislave:
piatok 19. júla
Prepravnou spoločnosťou:
utorok 23. júla

Úzke elegantné kvetináče LOFT

Hľadáte úzke elegantné kvetináče? Je priestor pre umiestnenie kvetináča limitovaný? Séria kvetináčov LOFT prijíma túto výzvu - jej odpoveďou sú štíhle kvetináče s dramatickou povrchovou úpravou, ktorým sekundujú ďalšie nádoby z tejto rady - misy, stolové ovály či vysoké úzke nádoby vhodné na predelenie miestnosti alebo vytvorenie clony.

V plytkých kvetináčoch LOFT vyniknú predovšetkým vyššie izbové rastliny ako fikusy, schefflery, dracény; v tých vyšších krásne vyniknú ťahavé previslé kvety ako brečtan (hedera), scindapsus (divý jano) či philodendron.

Nádoby LOFT sú vyrobené z inovatívnej zmesi plastov a pravých kovových častíc, vďaka čomu sú robustné, no zároveň ľahké.

Variabilita tvarov, veľkostí a farieb

Kvetináče LOFT sú dostupné v štyroch farebných prevedeniach: šedá (hliníková), matná čierna (čierne železo), bronzová patina a vysoko lesklá čierna (čierny leštený diamant).

Kvetináče LOFT vo vysokolesklom čiernom prevedení pôsobia mimoriadne luxusne až tajomne - ich povrch sa priam trbliece, čím navodzuje dojem glazovanej keramiky.

Každý kvetináč LOFT je vyrábaný ručne, každý kus je preto originál.

Kvetináče LOFT vhodné aj do exteriéru

Nádoby LOFT sú vhodné aj do exteriéru, nie sú však mrazuvzdorné, preto ich na zimu odporúčame umiestniť dovnútra. Pri používaní na nekrytom mieste v exteriéry odporúčame do dna nádoby vyvŕtať drenážny otvor, ktorým v prípade potreby odtečie prebytočná dažďová vody.

Nádoby LOFT sú vodeodolné, pre potreby použitia ako kvetináč ich však pre istotu odporúčame vystlať vodeodolnou fóliou alebo použiť vnútornú kaučukovú nádobu.