Kvetináč na orchideu SHELL brown mother-of-pearl, 17/24, hnedá

Obrázok
82,80 €69,00 € bez DPH
štvrtok 24. októbraPrepravnou spoločnosťou:utorok 22. októbraOsobne v Bratislave

Perleťové kvetináče SHELL

Prekrásne kvetináče a misy SHELL pokryté pravými perleťovými mušlami budú luxusnou dekoráciou každého interiéru. Povrch kvetináčov je poskladný z lámaných trojuholníkových úlomkov mušlí a kvetináče tak zaručene prinesú závan leta a mora aj do toho najchladnejšieho interiéru.

Luxusné kvetináče SHELL sú precízne opracované - každý kvetináče je ručne robený, povrch kvetináča je dôsledne vyskladaný kúskami mušlí, každý je jedinečný originál.

Vnútrajšok mís SHELL je potiahnutý lesklou glazúrou, preto na seba zaručene strhnú pozornosť, aj keby ste ich nechali prázdne. Novinkou v rade luxusných nádob SHELL sú kvetináče na orchidey, ktoré majú dvojité dno s odtokom, čo zaručí, že citlivé korene orchideí nebudú permanentne stáť vo vode.

Dizajnové nádoby SHELL prichádzajú v štyroch farebných prevedeniach - v jemnej bielej, hrejivej hnedej, luxusnej čiernej a elegantnej modro-striebornej, pri čom vždy ide o pravé prírodné mušle s perleťovým povrchom.

Použitie kvetináčov SHELL

Nádoby SHELL sú vodotesné, pre použitie ako kvetináč však odporúčame použiť vnútornú kaučukovú nádobu alebo nádobu vystlať jazierkovou fóliou. Nádoby nie sú mrazuvzdorné a sú vhodné iba do interiéru. Ručná práca.

 

Veľkosť:
Výška (v cm)24
Priemer (v cm)17
Tvarokrúhly
Materiálmušle
Farbahnedá
Výrobcafleur ami GmbH