Kvetináč Lechuza Rustico Color 35 ľadová modrá so samozavlažovacím setom

Obrázok 1
30,20 €25,17 € bez DPH
utorok 29. októbraPrepravnou spoločnosťou:ihneďOsobne v Bratislave

Vsaďte na taliansky vkus - v samozavlažovacích kvetináčoch Lechuza Rustico Color nádherne vyniknú stredomorské rastliny ako citrónovníky, palmy, oleandre či rozmarín. Samozavlažovacie kvetináče Lechuza Rustico Color, novinka leta 2017, krásne vyniknú na každom balkóne, terase či v záhrade, kam hneď prenesú závan talianskeho leta s rozvoniavajúcim rozmarínom, rozkvitnutými oleandrami, citrusovníky obťažkanými plodmi a s palmami vlniacimi sa vo vánku.

Kvetináče Rustico Color sú dostupné v dvoch šikovných veľkostiach: ako menší kvetináč Lechuza Rustico Color 21, vhodný na stoly, okenice, múriky a väčší kvetináč Lechuza Rustico Color 35, do ktorého možno vysadiť aj väčšie rastliny, stromčeky citrusovníkov či kríčky oleandrov.

K dispozícii sú moderné odtiene kameňa ako betónová šedá, grafitová čierna a piesková béžová, vďaka čomu sú kvetináče Rustico skvelo kombinovateľné s kvetináčmi Lechuza Canto a Lechuza Cubeto. Alebo vsaďte na tradičné akcenty ako červená (roiboos) a matná biela.

Kvetináč Lechuza Rustico Color Samozavlažovací kvetináč Lechuza Rustico Color

Aj kvetináče Lechuza Rustico Color sú tradične dostupné ako all-in-one set s kompletným príslušenstvom na pestovanie zeminových rastlín. Samozrejmosťou je samozavlažovací systém, vďaka ktorému môžete pohodlne odísť na dovolenku bez toho, aby ste sa o svoje rastliny museli báť. Voda v zásobníku vnútornej nádoby vydrží 2-4 týždne v závislosti od druhu rastliny a podmienok, v akých sa nachádza.

Vďaka hladinomeru máte dokonalú kontrolu nad polievaním - ukazovateľ hladiny vody Vám napovie, kedy rastlinu opäť zaliať. Rastlina si pri tom zo zásobníka dávkuje presne toľko vody, koľko potrebuje – čo sa prejaví na lepšom raste a vitalite rastliny. Ak budete kvetináč používať v exteriéry - na čo je priam stvorený! -, nemusíte počas horúceho leta tráviť drahocenné minúty dennodenne zalievaním rastlín, vďaka zásobníku vody sa zalievanie stáva menej frekventovaným a Vy ušetríte čas!

ALL-IN-ONE SET OBSAHUJE: kvetináč Lechuza Rustico Color, samozavlažovací set (SZS) s hladinomerom a vrecko s Lechuza PON substrátom (drenáž)


PREČO KVETINÁČE LECHUZA

  • Kvetináče Lechuza sú odolné proti nárazu a prasknutiu, lebo sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu.
  • Odľahčený plast zaručuje ich nízku hmotnosť a ľahkú manipuláciu.
  • Jedna z ich ďalších výhod je rezistentnosť voči UV žiareniu.
  • Mrazuvzdornosť za každého počasia – Lechuza kvetináče odolávajú mrazu a nepriaznivým zimným podmienkam, preto sú vhodné na Vaše terasy či balkóny.
  • Kvetináče Lechuza, vyrábané v Nemecku, sa vyznačujú vysokou kvalitou, za čo vďačia aj skúsenostiam firmy Playmobil, ktorá je známa ako celosvetovo uznávaný výrobca hračiek už desiatky rokov, vďaka svojmu know-how pri spracovaní umelej hmoty.
  • Jednoduchá aplikácia hnojiva cez šachtu samozavlažovacieho systému.
  • Široké spektrum veľkostí, tvarov, farieb a štruktúry – špičkový dizajn.
  • Nádoby Lechuza sú vhodné tak do bytových priestorov, ako aj kancelárií, obchodných centier, reprezentačných sál či kultúrnych zariadení.
  • Možnosť kontroly vody v kvetináči pomocou hladinomeru.

SYSTÉM PESTOVANIA V SAMOZAVLAŽOVACÍCH ČREPNÍKOCH LECHUZA

Kvetináče Lechuza skrášlia každý interiér, nie sú však iba ozdobnými obalmi – rastliny sa vysádzajú priamo do vnútornej nádoby, ktorá je súčasťou setu. Nepotrebujete žiadne podmisky, zásobník vody je "skrytý" vo vnútri kvetináča – už žiadna voda na koberci či na poličke. Samozavlažovací systém rastlinám pri tom poskytuje najlepšie podmienky pre optimálny rast a vývoj.

Systém na zavlažovanie obsahuje hladinomer na meranie výšky hladiny vody, ktorý sa vloží do šachty s krytkou. Hladinomer meria výšku hladiny vody až od úplného dna kvetináča, čo Vám umožňuje poznať celkové množstvo vody v celom objeme kvetináča. Ryska hladinomeru ukáže, kedy rastlinu opäť zaliať. Súčasťou setu je aj vrecko Lechuza PON substrátu, ktorého obsah sa vysype na dno vnútornej nádoby a poslúži ako drenážna vrstva pre rastliny.

Všetko je premyslené, počítame aj s využitím v exteriéry a prípadným dažďom. Kvetináče Lechuza majú na spodnej časti červenú tesniacu skrutku, cez ktorú po vybratí odtečie prebytočná dažďová voda. V kvetináči ostane toľko vody, koľko rastlina potrebuje vďaka zásobníku na vodu – tým zabránime preliatiu rastliny.

Samozavlažovací systém Lechuza (nádoba Lechuza Cubico)

prečítajte si aj celý návod na pestovanie so samozavlažovacím systémom Lechuza >>>


ZÁKLADNÉ PARAMETRE KVETINÁČA

Veľkosť:
Výška (v cm)32
Priemer (v cm)39
VýrobcaLechuza geobra
Materiálplast
Tvarokrúhly
Farbaľadová modrá
Typ kvetináčasamozavlažovací kvetináč