Liner, 38x38/30 cm - vnútorná nádoba

Obrázok
18,30 € s DPH
15,25 € bez DPH
Dostupnosť:
skladom 5 ks
Kedy obdržím tovar, keď teraz objednám?
Osobne v Bratislave:
ihneď
Prepravnou spoločnosťou:
štvrtok 19. septembra
Kód18612
PopisDiskusia

Vnútorná nádoba, tzv. liner, je vhodná najmä do luxusných dizajnových nádob, ktoré nie sú vodeodolné, preto, ak ich chceme použiť ako kvetináče, je ideálne do nich vložiť vodenepriepustnú vnútornú nádobu.

Liner je vhodný pre všetky typy kvetináčov, pre kvetináče terakotové, keramické, nerezové či drevené.

Použitie linera je jednoduchšie a predovšetkým menej prácne ako vystielanie vnútra nádob vode nepriepustnou fóliou, linery sa vyrábajú v okrúhlom alebo štvorcovom tvare a hneď v niekoľkých veľkostiach, vďaka čomu pre váš kvetináč vždy nájdete vhodný liner.

Vnútorné nádoby sa vyrábajú z jemného, flexibilného plastu, ktorý môže byť podľa potreby ohnutý či zostrihnutý - jeho skrátenie zvládnete obyčajnými nožnicami.

Použitie linera - vnútornej nádoby do kvetináčov

Veľkosť linera nájdete priamo v jedno názve, ide o číslo oddelené lomítkom. Číslo pred lomítkom uvádza priemer linera v najširšom bode (t.j. hore), udáva sa v cm. Číslo za lomítkom uvádza výšku linera, opäť v cm. Ak sú v názve linera uvedené tri čísla, má hranatý tvar. Prvé dve čísla oddelené písmenom "x" udávajú šírku a dĺžku linera, číslo za lomítkom opäť výšku v cm.

Liner vo vysokom kvetináči vyplnenom keramzitomLinery sú ideálne pre vysoké kvetináče, ktoré nemajú dvojité dno. Kvetináč možno do požadovanej výšky vyplniť materiálom (napr. keramzit, polystyrén), následne do kvetináča vložíme liner.

NÁŠ TIP: Ak váhate medzi dvoma veľkosťami linera, radšej zvoľte väčšiu veľkosť - ak bude liner z nádoby pretŕčať, vždy ho ľahko skrátite. Liner by mal svojím horným okrajom doliehať tesne k okraju kvetináča, do ktorého ho vkladáme - aby neprichádzalo k zatekaniu vody.

 

Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:

Poštovné už od 3,40 €!
Poštovné nad 150 € zdarma!

Možnosť osobného odberu
v našom showroome v BA.
Otvorené v pracovné dni
od 9:00 do 18:00.

Ďalší tovar nájdete v katalógoch.

Ponúkame širokú škálu
služieb z oblasti interiérovej zelene.

Sme odborníci
- prečítajte si aj naše odborné články!