Machové obrazy a machové steny

Hľadáte pre svoj interiér štýlovú dekoráciu, ktorá by navodila príjemný pocit prírody? Preneste si jej kúsok priamo domov, skúste machové steny a machové obrazy! Zelené steny či obrazy pokryté machom sú pastvou pre oči. Pri machových obrazoch sú k dispozícii rôzne veľkosti a prevedenia rámov – stačí si vybrať, čo najväčšmi ladí s Vašim interiérom – či už doma, v kancelárii, reštaurácii, obchodnom centre...

Machová stena Family Dental Care

Machová stena, reštaurácia APANI

Stabilizovaný mach

V machovom obraze sa nachádza tzv. stabilizovaný mach. Mach sa stabilizuje tak, že všetka vlhkosť v ňom je nahradená konzervačným prostriedkom – tento prostriedok je šetrný k životnému prostrediu a biologicky odbúrateľný. Keď mach raz absorbuje konzervačný prostriedok, zachová si svoj prirodzený vzhľad a farbu po dlhú dobu.

Machové obrazy - hotový výrobok

Machové obrazy sú hotový výrobok, jediným kliknutím v našom e-shope si vyberiete machový obraz, ktorý sa Vám páči a dostanete kompletný výrobok, rám z materiálu polystone vrátane machovej výplne, machový obraz si len zavesíte na stenu. Hotové machové obrazy kúpite v našom e-shope.

Ak Vám machové obrazy s rámami z materiálu polystone nevyhovujú či už použitým materiálom alebo rozmermi, alebo si chcete vytvoriť vlastný machový dizajn – nakresliť machom konkrétny obrázok, logo, iniciály –, ako riešenie Vám navrhujeme machové steny – stačí nás kontaktovať s Vašou požiadavkou a my Vám navrhneme riešenie na mieru!

Machové písmená, tuli cinema

Machové steny - myslite vo veľkom!

Nestačí Vám machový obraz ani v tej najväčšej veľkosti? Potrebujete niečo ešte väčšie? Chcete machom nakresliť konkrétny obrázok, logo, iniciály, tvar, krajinku, symbol? Potrebujete machový obraz atypickýho tvaru - chcete, aby machový obraz mal aj tvar Vášho loga, nebol hranatý, ale okrúhly, oválny?

Vieme pre Vás pripraviť aj veľkú machovú stenu v požadovaných rozmeroch či v atypickom tvare. S machom je možné všetko, radi pre Vás vyrobíme celé machové steny s dizajnom presne podľa Vašich požiadaviek. Pre cenovú kalkuláciu na machovú stenu nás, prosím, kontaktujte e-mailom na hydroflora@hydroflora.sk

Ukážku našich prác si môžete prezrieť v prezentácii.

Výhody machových stien a machových obrazov

  • Tieto zelené obrazy či steny viete umiestniť hocikam – aj na miesta, kde by sa zeleni nedarilo vzhľadom na zlé svetlené podmienky a pod.
  • Machové steny sú bezúdržbové – netreba ich zalievať či zastrihávať.
  • Machové steny si uchovávajú svoj vzhľad, tvar a farbu po dobu niekoľko rokov.
  • Machové steny či obrazy sú trendovou dekoráciou do každého interiéru.

Upozornenie

  • Machové obrazy a steny sú vhodné iba do interiéru.
  • Stabilizovaný mach nie je vhodný do priestorov so zvýšenou vlhkosťou (kúpeľne, kryté bazény).
  • Stabilizovaný mach nesmie prísť do styku s vodou.
  • Machový obraz či machová stena by nemali byť vystavené priamemu slnečnému žiareniu, taktiež by nemali byť umiestnené v tesnej blízkosti žiaroviek či iných zdrojov svetla.

 

 

Poštovné už od 2 €!

Možnosť osobného odberu
v našom showroome v BA.
Otvorené v pracovné dni
od 9:00 až do 18:00,
v sobotu od 9:00 do 13:00.

Ďalší tovar nájdete v katalógoch.

Ponúkame širokú škálu
služieb z oblasti interiérovej zelene.

Sme odborníci
- prečítajte si aj naše odborné články!