Machové obrazy a machové steny

Hľadáte pre svoj interiér štýlovú dekoráciu, ktorá by navodila príjemný pocit prírody? Preneste si jej kúsok priamo domov, skúste machové steny a machové obrazy! Zelené steny či obrazy pokryté machom sú pastvou pre oči. Pri machových obrazoch sú k dispozícii rôzne veľkosti obrazov a prevedenia rámov – stačí si vybrať, čo najväčšmi ladí s vaším interiérom – či už doma, v kancelárii, reštaurácii, obchodnom centre...

Machová stena Family Dental Care

Machová stena, reštaurácia APANI

Stabilizovaný mach

V machovom obraze sa nachádza tzv. stabilizovaný mach. Mach sa stabilizuje tak, že všetka vlhkosť v ňom je nahradená konzervačným prostriedkom – tento prostriedok je šetrný k životnému prostrediu a biologicky odbúrateľný. Keď mach raz absorbuje konzervačný prostriedok, zachová si svoj prirodzený vzhľad a farbu po dlhú dobu.

Machové obrazy – hotový výrobok

V našom e-shope si jedným kliknutím vyberiete machový obraz, ktorý sa vám najviac páči a ihneď dostanete kompletný výrobok v požadovanom rozmere a ráme a machový obraz si len doma zavesíte na stenu – je to také jednoduché! Hotové machové obrazy kúpite v našom e-shope.

Ak vám tieto machové obrazy nevyhovujú či už použitým materiálom alebo rozmermi, alebo si chcete vytvoriť vlastný machový dizajn – nakresliť machom konkrétny obrázok, logo, iniciály –, ako riešenie navrhujeme machové steny – stačí nás kontaktovať s vašou požiadavkou a my vám navrhneme riešenie na mieru!

Ukážku našich prác si pre inšpiráciu môžete prezrieť v prezentácii.

Machové písmená, tuli cinema

Machové steny – myslite vo veľkom!

Nestačí vám machový obraz ani v tej najväčšej veľkosti? Potrebujete niečo ešte väčšie? Chcete machom nakresliť konkrétny obrázok, logo, iniciály, tvar, krajinku, symbol? Potrebujete machový obraz atypickýho tvaru – chcete, aby machový obraz mal aj tvar vášho loga, nebol hranatý, ale okrúhly, oválny?

Vieme pre vás pripraviť aj veľkú machovú stenu v požadovaných rozmeroch či v atypickom tvare. S machom je možné všetko, radi pre vás vyrobíme celé machové steny s dizajnom presne podľa vašich požiadaviek. Pre viac informácií či nezáväznú cenovú kalkuláciu na machovú stenu nás, prosím, kontaktujte telefonicky na číslach 02 3266 19 81 a 0903 438 448 alebo e-mailom na sales@hydroflora.sk Nezabudnite uviesť požadované rozmery machovej steny, vaše predstavy o motíve, dizajne machovej steny, v prípade záujmu o inštaláciu aj miesto inštalácie. Použiť môžete aj kontaktný formulár nižšie:

 

Názov spoločnosti
Meno
Telefón
Predmet
Správa
* - Povinné údaje

Výhody machových stien a machových obrazov

  • Tieto zelené obrazy či steny viete umiestniť hocikam – aj na miesta, kde by sa zeleni nedarilo vzhľadom na zlé svetlené podmienky a pod.
  • Machové steny sú bezúdržbové – netreba ich zalievať či zastrihávať.
  • Machové steny si uchovávajú svoj vzhľad, tvar a farbu po dobu niekoľko rokov.
  • Machové steny či obrazy sú trendovou dekoráciou do každého interiéru.

Upozornenie

  • Machové obrazy a steny sú vhodné iba do interiéru.
  • Stabilizovaný mach nie je vhodný do priestorov so zvýšenou vlhkosťou (kúpeľne, kryté bazény).
  • Stabilizovaný mach nesmie prísť do styku s vodou.
  • Machový obraz či machová stena by nemali byť vystavené priamemu slnečnému žiareniu, taktiež by nemali byť umiestnené v tesnej blízkosti žiaroviek či iných sálavých zdrojov svetla a tepla.

 

 

Poštovné už od 3,40 €!
Poštovné nad 150 € zdarma!

Možnosť osobného odberu
v našom showroome v BA.
Otvorené v pracovné dni
od 9:00 do 18:00.
V sobotu je otvorené
od 9:00 do 14:00.

Ďalší tovar nájdete v katalógoch.

Ponúkame širokú škálu
služieb z oblasti interiérovej zelene.

Sme odborníci
- prečítajte si aj naše odborné články!