Machové steny a obrazy

Hľadáte pre svoj interiér štýlovú dekoráciu, ktorá by navodila príjemný pocit prírody? Preneste si jej kúsok priamo domov, skúste machové steny alebo machové obrazy! Zelené steny pokryté machom sú pastvou pre oči. Radi pre vás navrhneme machovú stenu presne na mieru – podľa Vašich predstáv. Zakúpiť si môžete aj hotový machový obraz – k dispozícii sú rôzne veľkosti obrazov, prevedenia rámov – stačí si vybrať, čo najväčšmi ladí s vaším interiérom.

Naše realizácie machových stien

Machové steny na recepcii v X-BIONIC® HOTEL
Machové steny na recepcii v X-BIONIC® HOTEL
Machové steny na recepcii v X-BIONIC® HOTEL
Machová stena s logom spoločnosti
Machová stena v reštaurácii APANI
Machová stena v reštaurácii APANI
Machová stena s logom X-BIONIC® HOTEL
Logo tuli cinema z machu
Machové steny v reštaurácii Mercado
Machové steny v X-BIONIC® HOTEL

Viac ukážok našich realizácií machových stien nájdete v prezentácii.

Machové obrazy

V našom e-shope si jedným kliknutím vyberiete machový obraz, ktorý sa vám najviac páči a ihneď dostanete kompletný výrobok v požadovanom rozmere a ráme a machový obraz si len doma zavesíte na stenu – je to také jednoduché. Hotové machové obrazy nájdete nižšie.

Machové steny

Pokiaľ si nevyberiete z machových obrazov, ktoré ponúka náš e-shop, pokiaľ máte inú predstavu o ráme či machovom dizajne, vytvoríme vám machovú stenu presne podľa vašich predstáv. Stačí nás kontaktovať s vašou požiadavkou a my vám navrhneme riešenie na mieru!

Vieme pre vás pripraviť aj veľkú machovú stenu v požadovaných rozmeroch či v atypickom tvare. S machom je možné všetko, radi pre vás vyrobíme celé machové steny s dizajnom presne podľa vašich požiadaviek. Pre viac informácií či nezáväznú cenovú kalkuláciu na machovú stenu nás, prosím, kontaktujte telefonicky na číslach 02 3266 19 81 a 0903 438 448 alebo e-mailom na sales@hydroflora.sk

Poštovné už od 3,40 €!
Poštovné nad 150 € zdarma!

Možnosť osobného odberu
v našom showroome v BA.
Otvorené v pracovné dni
od 9:00 do 18:00.
V sobotu je otvorené
od 9:00 do 14:00.

Ďalší tovar nájdete v katalógoch.

Ponúkame širokú škálu
služieb z oblasti interiérovej zelene.

Sme odborníci
- prečítajte si aj naše odborné články!