Návrh a realizácia interiérovej zelene

Nápady majú u nás zelenú – každý interiér má svoje špecifiká, tak ako aj nároky jeho obyvateľov sú individuálne. Vniesť harmóniu do predstáv a možností, navrhnúť riešenie, ktoré splní estetické i praktické kritériá, to si vyžaduje určitú skúsenosť a odborné znalosti. Navrhneme pre vás optimálnu zostavu rastlín, vhodných kvetináčov i spôsobov pestovania. Vytvoríme inšpiratívne zelené prostredie vo vašom dome alebo na pracovisku, ktoré sa stane súčasťou vášho životného štýlu.

Na zeleň v interiéri sa kladú hygienicke i estetické požiadavky, často sa stáva od samého začiatku súčasťou architektonických plánov. Interiérová zeleň by mala dodávať priestoru osobitosť, vlastný štýl, ale aj podporovať firemný imidž. V spolupráci odborníkov mnohých profesií vznikajú zaujímavé a svieže koncepty na mieru.

Veľkorysé priestory umožňujú kreatívne využitie veľkých rastlín, ktoré spolupôsobia pri tvorbe interiérového dizajnu. Výrazné solitéry či ostrovy zelene dokážu vytvoriť vytúžený efekt od tropického pralesa cez klasickú modernosť až po atraktívne prostredie pre nákupy a relax. Pre životnosť a zdravie rastlín je rozhodujúce vhodné umiestnenie, správne svetelné a teplotné podmienky, orientácia priestorov k svetovým stranám a mnohé ďalšie špecifiká. Takéto náročné úlohy je lepšie zveriť do rúk odborníkom.

Fotogaléria našich realizácií interiérovej zelene

Palmy kentie v luxusných zlatých nádobách LAOS gold vo vstupnej hale hotela
Umelé rastliny pre miestny obchod
Machová stena a rastliny pre zubnú kliniku
Umelé rastliny pre reštauráciu SASAZU
Umelé rastliny pre reštauráciu SASAZU
Exotické schefflery v zlatých nádobách LAOS pre lobby hotela
Machová stena a zeleň v reštaurácii APANI

Naši špecialisti posúdia základné parametre interiéru, navrhnú vhodnú štruktúru rastlín, pri čom berú do úvahy požiadavky na svetlo i teplotu. Zosúladenie nárokov rastlín a vašich predstáv, odborná starostlivosť a poradenstvo sú zárukou budúcej spokojnosti. Radi vyriešime aj vaše špeciálne požiadavky a nájdeme vhodné riešenie pre náročné podmienky.

Dobre pripravená koncepcia výsadby zelene berie do úvahy danosti interiéru, výšku a rozlohu priestoru, zamýšľané stvárnenie zelenej plochy, vhodné podmienky pre život rastlín, ako aj finančný rozpočet. Rovnako dôležité je zohľadniť podmienky v exteriéri, orientáciu svetových strán, prítomnosť vysokých stromov, ktoré by v letnom období vrhali tieň, dokonca aj vybavenie okien závesmi či žalúziami. V našom plánovaní a poradenstve maximálne vychádzame v ústrety vašim požiadavkám i možnostiam. Nezabúdame, že životný štýl sa vyvíja a návrhy musia mať istú mieru flexibility a schopnosť prispôsobiť sa zmenám.

Predajom naša starostlivosť nekončí, počas dlhodobej spolupráce sa postaráme o ošetrovanie, výživu i prirodzenú obnovu zelene.

Máte záujem o návrh interiérovej zelene pre váš byt či firmu? Chcete sa dohodnúť na obhliadke priestorov? Neváhájte nás kontaktovať na telefónnych číslach 02 32 66 19 85, 0908 290 699 alebo e-mailom na servis@hydroflora.sk, prípadne použite kontaktný formulár nižšie: