Opatrenia počas mimoriadnej situácie s COVID-19

Od 30. marca 2020 vrátane je náš showroom opäť otvorený v bežnej otváracej dobe,
teda v pracovné dni vždy od 9:00 do 18:00
a v sobotu od 9:00 do 13:00.

Prosíme zákazníkov, aby pri návšteve showroomu dodržiavali hygienické opatrenia:
prosíme vstupovať iba s rúškom alebo obdobnou ochranou tváre;
prosíme pri vstupe použiť dezinfekciu na ruky;
prosíme rešpektovať usmernenie predavačiek ohľadom max. počtu 10 zákazníkov v predajni.

Ďakujeme!

Rozvoz tovaru v rámci Bratislavy a Pezinka zdarma

V rámci Bratislavy a Pezinka (všetky mestské časti Bratislavy, Svätý Jur, Pezinok, Limbach, Slovenský Grob, Chorvátsky Grob, Čierna Voda, Ivanka pri Dunaji) pri e-shopových objednávkach v hodnote nad 30 € budeme robiť rozvoz zdarma. Tovar musí byť vopred uhradený, nedá sa platiť vodičovi v čase rozvozu. Rozvoz bude prebiehať po predošlej dohode, tovar sa bude rozvážať podľa objemu objednávok - je možné, že nie každý pracovný deň.

Ak máte záujem o rozvoz zdarma v rámci Bratislavy a Pezinka, v spôsobe dopravy zvoľte Osobný odber a za tovar zaplaťte cez platobný portál alebo zvoľte platbu bankovým prevodom - zálohovou faktúrou (nezvoľte platbu u predajcu!). Ak vaša objednávka presiahne hodnotu 30 €, bude uhradená a pôjde o vybrané rozvozne oblasti, budeme Vás ohľadom rozvozu sami automaticky kontaktovať telefonicky.

Usmernenie k zasielaniu balíkov kuriérom

V týždni 9.-13.3.2020 sme zaznamenali problém zo strany Slovenskej pošty pri vyzdvihovaní zásielok. Balíky nami nachystané na expedovanie ešte vo štvrtok 12.3.2020, neboli zo strany Slovenskej pošty riadne vyzdvihnuté ani v pondelok 16.3.2020 a boli sme nútení balíky zaslať inou prepravnou spoločnosťou. Rozumieme mimoriadnej situácii, ktorá na Slovensku momentálne vládne kvôli zamedzeniu šírenia vírusu COVID-19, avšak e-shopové objednávky chceme vybavovať pokiaľ možno riadne a bezodkladne. Z tohto dôvodu je momentálne možné zasielanie balíkov iba prostredníctvom kuriéra Slovak Parcel Service.

Poštovné zdarma pri objednávkach nad 150 € sme poskytovali iba pri zasielaní balíkov kuriérom Slovenskej pošty, nakoľko si však vážime našich zákazníkov a sme vďační za každú Vašu objednávku, dočasne bude možné aj poštovné zdarma pri nákupe nad 150 € pri zasielaní kuriérom Slovak Parcel Service. Poštovné zdarma sa stále nevzťahuje na zasielanie substrátov.

Pozor, z dôvodu bezpečnostných opatrenií spojených s vírusom COVID-19 nie je dočasne možná platba na dobierku u kuriéra, tovar musí byť vopred uhradený, aby sa čas potrebný na prevzatie balíka pokiaľ možno čo najväčšmi skrátil. Ďakujeme za pochopenie.

Tovar, ktorý nie je skladom

Odporúčame nakupovať tovar, ktorý je momentálne skladom. Vzhľadom na mimoriadnu situáciu môže nastať mierne zdržanie v termínoch naskladňovania nového tovaru. Informácie, ktoré nájdete pri produktoch ohľadom dostupnosti, nemusia byť aktuálne - doba dodania sa môže predĺžiť. Pred urobením záväznej objednávky sa ohľadom dostupnosti môžete informovať e-mailom na sales@hydroflora.sk alebo telefonicky na 0903 438 448.