Stolový kvetináč MINI IKON VASO 20, 20/17,5 cm, jablkovozelená

Obrázok
Bežná cena s DPH19,99 €
Ušetríte4,00 € 20 %
Vaša cena s DPH15,99 €
Vaša cena bez DPH13,33 €
Kód2635 C2
Veľkosť:
Výška (v cm)17,5
Priemer (v cm)20
Výrobcaeuro3plast S.p.A.
Materiálplast
Tvarokrúhly
Farbabiela matná
Typ kvetináčastolový kvetináč
Záruka24 mesiacov
Dostupnosť:
akcia na skladové zásoby: 4 ks
Kedy obdržím tovar, keď teraz objednám?
Osobne v Bratislave:
zajtra
Prepravnou spoločnosťou:
pondelok 26. augusta

Stolové kvetináče khilia MINI IKON VASO

Tradičné moderne - to sú kvetináče khilia MINI IKON VASO, malé stolové kvetináče v klasickom tvare črepníka, no v modernom prevedení. Dostupné rôzne moderné a svieže farby - kvetináče MINI IKON VASO sa zladia s každým interiérom!

Dostupné aj väčšie kvetináče khilia IKON VASO, ktoré so stolovými kvetináčmi khilia MINI IKON VASO dokonale zladíte!

Kód

Názov
kvetináča

Vonkajší
priemer

Vnútorný
priemer

Vonkajšia
výška

Vnútorná
hĺbka

Samozavlažovací
systém

2635 MINI IKON VASO 20 20 16 17,5 12 -

V tabuľke sú uvádzané rozmery v centimetroch (cm). Kompletnú technickú informáciu ku kvetináču khilia MINI IKON VASO vrátane všetkých rozmerov si môžete prezrieť tu (text je v angličtine).

Kvetináče khilia MINI IKON VASO možno použiť na priamu výsadbu rastlín - rastlinu posadíte priamo do kvetináča, pri čom na dne odporúčame vytvoriť drenážnu vrstvu. Kvetináč tiež môžeme použiť ako okrasný obalový kvetináč - kedy do neho iba vložíme rastlinu vysadenú v základnom kultivačnom črepníku. K tomuto kvetináču, bohužiaľ, nie je možné zakúpiť samozavlažovací systém. Viac informácií o výsadbe do kvetináčov khilia nájdete v našom prehľadnom návode.


Kvetináče z talianskej kolekcie khilia

khilia je synonymom minimalistického dizajnu, pretaveného do krásnych kvetináčov a doplnkov s čistými líniami. Kvetináče khilia vďaka ich jednoduchému dizajnu ľahko skombinujete s ostatnými prvkami v interiéry či záhrade.

Praktické a elegantné kvetináče a doplnky z talianskej kolekcie khilia sú navyše šetrné k životnému prostrediu. Skvelo vyzerajú tak vnútri, ako aj vonku, kde pomôžu dotvoriť atraktívne zákutia. Vyrobené sú z polyetylénovej živice (PE), vďaka čomu sú odolné voči nárazom, nízkym aj vysokým teplotám (vydžia extrémne mrazy pod -65°C a aj príšerné horúčavy nad +85°C) a UV-lúčom (nestratia farbu ani pri dlhodobom vystavení slnku). Navyše sú kompletne recyklovateľné.


Základné parametre vybraného kvetináča