Svietidlo KUBE SGABELLO LIGHT 40, 40x40/40 cm, exteriér

KUBE
125,0 €104,2 € bez DPH
na vyžiadaniePrepravnou spoločnosťou:na vyžiadanieOsobne v Bratislave

Svietidlo khilia KUBE SGABELLO LIGHT

Svietidlo khilia KUBE SGABELLO LIGHT má tvar pravidelnej kocky, dostupné je vo viacerých veľkostiach. Vyrobené je z kvalitného a odolného plastu, svetelná súprava vo vnútri svietidla je chránená dobre utesneným ochranným krytom, vďaka čomu možno svietidlo použiť aj vonku na terase či v záhrade, kde krásne dotvorí atmosféru.

Kód

Názov
svietidla

Vonkajšia
dĺžka x šírka

Vonkajšia
výška

2706 KUBE SGABELLO LIGHT 40 exteriér 40 x 40 40
2709 KUBE SGABELLO LIGHT 50 exteriér 50 x 50 50

V tabuľke sú uvádzané rozmery v centimetroch (cm). Kompletnú technickú informáciu ku svietidlu khilia KUBE SGABELLO LIGHT vrátane všetkých rozmerov si môžete prezrieť tu (text je v angličtine).

V prípade záujmu o svietidlo khilia KUBE SGABELLO LIGHT do interiéru alebo s RGB LED svetelnou súpravou (vhodnou dnu i von) nás neváhajte kontaktovať.


Svietiace kvetináče a svietidlá z talianskej kolekcie khilia lights

khilia je synonymom minimalistického dizajnu, pretaveného do krásnych kvetináčov a doplnkov s čistými líniami. Svoj čistý dizajn ponúka aj v kolekcii khilia lights, kde nájdete svietiace kvetináče a svietidlá do interiéru aj do záhrady.

Svietiace kvetináče a svietidlá khilia lights sú počas dňa funkčné a v noci krásne dotvoria atmosféru vnútri i vonku. Svietiace kvetináče aj svietidlá sú vybavené svietiacimi súpravami, ktoré sú certifikované s garanciou kvality. Sila a krása svetla vytvorí exkluzívnu a evokujúcu atmosféru v každom prostredí.

Svetelné súpravy pre exteriér sú vyrobené z polykarbonátu (základňa svetelnej súpravy i ochranný kryt žiarovky), čierny prívodný kábel meria 290 cm. Žiarovka je chránená ochranným krytom, ktorý je utesnený proti prieniku vody a vlhkosti, kabeláž má ochranu proti ošpliechaniu (s dvojitou izoláciou a/alebo vystužením v každej časti), produkt je teda možné použiť aj vonku v exteriéry. Svetelná súprava je kompatibilná so žiarovkami energetickej triedy E až A++, súčasťou svetelnej súpravy je žiarovka energetickej triedy A. Pre žiarovku 20 - 60 W.

Väčšina ponúkaných svietiacich kvetináčov a svietidiel je dostupná aj v prevedení so svetelnou súpravou pre interiér a s farebným RGB LED svietidlom určeným do interiéru aj exteriéru (vrátane diaľkového ovládača, ktorým možno meniť farebné spektrum svetla). V prípade záujmu o interiérové svietidlo alebo RGB LED svietidlo nás neváhajte kontaktovať.


Základné parametre vybraného svietidla

Veľkosť:
Šírka (v cm)40
Výška (v cm)40
Dĺžka (v cm)40
Farbabiela matná
Výrobcaeuro3plast S.p.A.
Materiálplast
Tvarhranatý