Vianočné svetielka 1-2GLOW - LED farebné, 8 režimov svietenia, int./ext., strom do 2,4m

Vďaka revolučnému systémy vianočného osvetlenia 1-2GLOW budete mať vianočné svetielka na stromčeku namontované do 5 minút! Svetielka majú 1 stredovú šnúru, z ktorej vychádza 8 svetelných reťazí - ktoré sa už ľahko omotajú okolo vianočného stromčeka. Na výber je 8 režimov svietenia, svetielka sú farebné (modrá, zelená, červená, žltá).
Obrázok
86,30 € 71,92 € bez DPH
Cena po registrácii :83,71 € s DPH
skladom 1 ks
Osobne v BratislavednesPrepravnou spoločnosťou:piatok 30. októbra
Kód495448Záruka24 mesiacov

Špeciálna LED svetelná reťaz na vianočný stromček 1-2GLOW

Poznáte to - každoročné rozmotávanie svetelnej reťaze na vianočný stromček; hútanie, ako reťaz omotať okolo stromčeka, aby boli svetielka na vianočnom stromčeku rozmiestnené rovnomerne a po Vianociach náročné odzdobovanie... S tým je vďaka špeciálnym svetielkam na vianočný stromček 1-2GLOW koniec!

Vďaka revolučnému systému 1-2GLOW máte jednu stredovú šnúru, ktorú uchytíte o špic vianočného stromčeka. Zo stredovej šnúry vychádzajú jednotlivé svetelné reťaze so svetielkami . Ktoré už dokážete jednoducho omotať okolo vianočného stromčeka - vianočné svetielka tak máte nainštalované raz-dva, stromček je nimi vyzdobený do 5 minút!

Vianočné svetelné LED reťaze

Svetelené LED reťaze dokážu krásne dotvoriť vianočnú atmosféru, či už ich použijete na zdobenie vianočného stromčeka, dotvorenie vianočných dekorácií v byte, v okne či vytvorenie veľkokepej vonkajšej vianočnej výzdoby.

Táto vianočná svetelná LED reťaz na výber ponúka až 8 režimov svietenia - môžete zvoliť medzi 8 programami svietenia s rozličnýnou intenzitou a časovými rozostupmi preblikávania svetiel.

Svetelné LED reťaze sú úsporné, spotrebujú zanedbateľné množstvo energie, vďaka čomu ušetríte až 80% spotreby elektrickej energie oproti bežným žiarovkám. Ich životnosť je pri tom až 50 000 hodín, čo je viac ako 10-násobok životnosti bežných svetielok! Nemusíte tak každý rok meniť vypálené žiarovky.

Stredová šnúra meria 2,1 metra, je na nej 8 svetelných reťazí pestrofarebných vianočných svetielok. Na svetelných reťaziach je dovedna až 880 malých LED žiaroviek! Na výber je 8 režimov svietenia. Na napájanie do elektrickej siete, dĺžka prívodného kábla je 5 metrov. Prívod 100-240V ~ 50/60Hz.

Tieto svetielka sú vhodné predovšetkým pre vianočné stromčeky s výškou od 210 do 240 cm. Vhodné do interiéru aj exteriéru.

 

Farba svetlafarebné
Diskusné fórum
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)NadpisText príspevkuOpýtať sa
Vaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)Text príspevkuPridať reakciu
PopisDiskusia