Vianočné svetielka 1-2GLOW - LED so stlmovačom, klas. biela, int./ext., na strom do 2,1m

Vďaka revolučnému systémy vianočného osvetlenia 1-2GLOW budete mať vianočné svetielka na stromčeku namontované do 5 minút! Svetielka majú 1 stredovú šnúru, z ktorej vychádza 7 svetelných reťazí - ktoré sa už ľahko omotajú okolo vianočného stromčeka.
Vianočné svetielka 1-2GLOW - LED so stlmovačom, klas. biela, int./ext., na strom do 2,1m
128,1 € 106,8 € bez DPH
Cena po registrácii :124,3 € s DPH
sezónny tovar, už iba 3 ks
Osobne v BratislavezajtraPrepravnou spoločnosťou:pondelok 1. novembra
Kód495926Záruka24 mesiacov

Špeciálna LED svetelná reťaz na vianočný stromček 1-2GLOW

Poznáte to - každoročné rozmotávanie svetelnej reťaze na vianočný stromček; hútanie, ako reťaz omotať okolo stromčeka, aby boli svetielka na vianočnom stromčeku rozmiestnené rovnomerne a po Vianociach náročné odzdobovanie... S tým je vďaka špeciálnym svetielkam na vianočný stromček 1-2GLOW koniec!

Vďaka revolučnému systému 1-2GLOW máte jednu stredovú šnúru, ktorú uchytíte o špic vianočného stromčeka. Zo stredovej šnúry vychádzajú jednotlivé svetelné reťaze so svetielkami . Ktoré už dokážete jednoducho omotať okolo vianočného stromčeka - vianočné svetielka tak máte nainštalované raz-dva, stromček je nimi vyzdobený do 5 minút!

Vianočné svetelné LED reťaze so stlmovačom

Svetelené LED reťaze dokážu krásne dotvoriť vianočnú atmosféru, či už ich použijete na zdobenie vianočného stromčeka, dotvorenie vianočných dekorácií v byte, v okne či vytvorenie veľkokepej vonkajšej vianočnej výzdoby.

Vianočné svetelné LED reťaze teraz s možnosťou stlmovača - sami si tak môžete zvoliť medzi 5-timi stupňami jasu. Váš vianočný stromček tak môže svietiť veľmi silným, jasným svetlom alebo môžete zvoliť tlmenejšie osvetlenie - presne podľa vašej nálady či podľa okolností.

Svetelné LED reťaze sú úsporné, spotrebujú zanedbateľné množstvo energie, vďaka čomu ušetríte až 80% spotreby elektrickej energie oproti bežným žiarovkám. Ich životnosť je pri tom až 50 000 hodín, čo je viac ako 10-násobok životnosti bežných svetielok! Nemusíte tak každý rok meniť vypálené žiarovky.

Táto svetelná reťaz je ideálna na vianočný stromček vysoký 210 cm. Dĺžka stredovej šnúry je 1,9 m, nachádza sa na nej 7 samostatných svetelných šnúr (ich dĺžky od spodnej najdlhšej po vrchnú najkratšiu: 3,75 m - 3,45 m - 2,9 m - 2,3 m - 2 m - 1,45 m - 0,9 m). 

Na svetelnej reťazi sa nachádza dohromady až 1392 drobných žiaroviek (1392 x 0,064 W/3,2V - 9W)! So zelenou kabelážou, LED žiarovky s klasickým bielym svetlom. S 8-hodinovým časovačom a 5-stupňovým stlmovačom.

Na napájanie do elektrickej siete (prívod elektriny 220-240V ~ 50/60Hz), dĺžka prívodného kábla je 5 m. Vhodné do interiéru aj exteriéru.

Veľkosť:
Dĺžka (v cm)210
Farba svetlaklasická biela
Diskusné fórum
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)NadpisText príspevkuOpýtať sa
Vaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)Text príspevkuPridať reakciu
PopisDiskusia