Záhradný trpaslík BADDY, 34/55 cm, biela matná

Obrázok
Vaša cena s DPH95,80 €
Vaša cena bez DPH79,83 €
Kód6242 C2
Veľkosť:
Šírka (v cm)32
Výška (v cm)55
Dĺžka (v cm)36
Materiálplast
Farbabiela matná
Výrobcaeuro3plast S.p.A.
Záruka24 mesiacov
Dostupnosť:
na objednávku
Kedy obdržím tovar, keď teraz objednám?
Osobne v Bratislave:
na vyžiadanie
Prepravnou spoločnosťou:
na vyžiadanie

Záhradný trpaslík BADDY

BADDY, to je humorná reinterpretácia dobre známeho záhradného trpaslíka. Jeho sympatický súčasný dizajn z neho urobia skvelý záhradný doplnok, ale aj spoločníka pre deti, ktorý ich hravo bude sprevádzať v ich každodenných dobrodružstvách. Za trpaslíkom BADDY stojí dizajnové štúdio JoeVelluto (JVLT) a Alberto Fabbian.

Trpaslík BADDY je dostupný aj v ďalších farbách, v metalickom i lakovanom prevedení, ako aj v zmenšej verzii ako MINI BADDY či vo verzii svietidla BADDY LIGHT. V prípade záujmu o tieto produkty nás neváhajte kontaktovať.

Kompletnú technickú informáciu k produktu nájdete tu (text je v angličtine). Bezpečnostný list.


Talianska kolekcia dizajnového nýbytku a doplnkov PLUST collection

Kolekcia PLUST collection bola založená v roku 2017 ako dizajnová značka spoločnosti euro3plast SpA, ktorá je popredným výrobcom kvetináčov, vyrábaných v Taliansku a distribuovaných do celého sveta. Kolekcia PLUST collection prepája nekonečné možnosti plastových materiálov s novou víziou koncepcie kvetináčov, nábytku a svietidiel, pri čom vychádza už z dispozície týchto prvkov v ich prirodzenom prostredí - či už vnútri alebo vonku. Kolekcia PLUST collection sa stráni módnych výstrelkov, väčšmi stavia na funkčnom nadčasovom dizajne a forme, ktorá inšpiruje a zároveň prináša nové spôsoby, ako dekorovať priestor. V spolupráci s poprednými nielen talianskými ale aj svetoznámymi dizajnérmi vytvára PLUST collection svieže dizajnové kúsky, ktorými sa váš domov bude hrdo pýšiť.

Spoločnosť euro3plast je definovaná svojimi produktmi, kde sa tradícia a inovácia spájajú a komunikujú, kde je flexibilita kľúčom k budúcnosti. Spoločnosť sa pri tom nezameriava iba na výskum, inovácie, zmysel pre detail a kvalitu výrobkov, ale predovšetkým na rešpektovanie životného prostredia a to v každej fáze životného cyklu produktu. Spoločnosť euro3plast SpA je certifikovaná s najvyššími štandardmi bezpečnosti a uznáva inovatívne výrobné systémy, čo platí aj pre PLUST collection.


Základné parametre produktu