Kvetináč QUADRUM 37, 37/73 cm, perlovo čierna

Obrázok
106,0 €88,33 € bez DPH
Osobne v Bratislavena vyžiadaniePrepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie

Kvetináče khilia QUADRUM

Kvetináče khilia QUADRUM majú zaujímavú vysokú siluetu - sú vlastne hranaté, ale ich krivky sú zároveň jemne zaoblené, smerom nadol sa hrany jemne zužujú a zaoblujú. Ideálne preto budú najmä ako orámovanie dverí a okien - či už vchodových dverí alebo francúzskeho okna na terasu.

Kód

Názov
kvetináča

Vonkajšia
dĺžka x šírka

Vnútorná
dĺžka x šírka

Vonkajšia
výška

Vnútorná
hĺbka

Samozavlažovací
systém

2419 QUADRUM 37 37 x 37 29 x 29 73 27 -
2420 QUADRUM 51 51 x 51 39 x 39 100 35 -

V tabuľke sú uvádzané rozmery v centimetroch (cm). Kompletnú technickú informáciu ku kvetináču khilia KUBE QUADRUM vrátane všetkých rozmerov si môžete prezrieť tu (text je v angličtine).

Kvetináče khilia QUADRUM možno použiť na priamu výsadbu rastlín - rastlinu posadíte priamo do kvetináča, pri čom na dne odporúčame vytvoriť drenážnu vrstvu. Kvetináč tiež môžeme použiť ako okrasný obalový kvetináč - kedy do neho iba vložíme rastlinu vysadenú v základnom kultivačnom črepníku. Ku kvetináču khilia QUADRUM nie je možné zakúpiť samozavlažovací systém. Viac informácií o výsadbe do kvetináčov khilia nájdete v našom prehľadnom návode.

Najmä pri použití v exteriéry odporúčame kvetináč zaťažiť pre lepšiu stabilitu, nakoľko je sám o sebe veľmi ľahký - na dne kvetináča je zátka, po jej odmontovaní kvetináč môžete vysypať pieskom alebo drobným štrkom.


Kvetináče z talianskej kolekcie khilia

khilia je synonymom minimalistického dizajnu, pretaveného do krásnych kvetináčov a doplnkov s čistými líniami. Kvetináče khilia vďaka ich jednoduchému dizajnu ľahko skombinujete s ostatnými prvkami v interiéry či záhrade.

Praktické a elegantné kvetináče a doplnky z talianskej kolekcie khilia sú navyše šetrné k životnému prostrediu. Skvelo vyzerajú tak vnútri, ako aj vonku, kde pomôžu dotvoriť atraktívne zákutia. Vyrobené sú z polyetylénovej živice (PE), vďaka čomu sú odolné voči nárazom, nízkym aj vysokým teplotám (vydžia extrémne mrazy pod -65°C a aj príšerné horúčavy nad +85°C) a UV-lúčom (nestratia farbu ani pri dlhodobom vystavení slnku). Navyše sú kompletne recyklovateľné.


Základné parametre vybraného kvetináča

Veľkosť:
Šírka (v cm)37
Výška (v cm)73
Dĺžka (v cm)37
Tvarhranatý
Materiálplast
Farbaperlová čierna
Povrchová úpravamatný povrch
Výrobcaeuro3plast S.p.A.