Bin Fen systém

Systém zelených stien Bin Fen je jednoduchý spôsob, ako vytvoriť nádherné vertikálne záhrady, ktoré spríjemnia a vizuálne zatraktívnia Vaše interiéry. Systém Bin Fen tvoria dve rôzne konštrukcie. Jedna je tvorená kovovou konštrukciou so závesnými kvetináčmi a zavlažovacím systémom. Druhá je tvorená modulárnym systémom nacvakávacích rámov s nacvakávacími kvetináčmi a zavlažovacím systémom.

V každom kvetináči je 550 ml substrátu a 50 ml vody. Substrát je od vody oddelený vodepriepustnou membránou. Každý kvetináč má samostatný kvapkač pre automatické zavlažovanie. S použitím zavlažovacieho Bin Fen systému sa docieli presná závlaha bez plytvania priamo ku rastline, pretože každý kvetináč má svoj samostatný kvapkač. Nastavením kvapkačov sa závlaha prispôsobuje každej rastline podľa jej nárokov na závlahu. Zavlažovací systém Bin Fen tak umožňuje široký výber rôznych rastlín, ktorých pestovanie je plne pod kontrolou.

Modulárny systém

Tento systém funguje na veľmi jednoduchom princípe. Skladá sa z rámu s 5 otvormi. Do každého otvoru sa nacvakáva špeciálne navrhnutý kvetináč.

Rám sa osadí na podklad (stenu) pomocou uchytávacích súčiastok. Pri tomto systéme nie je potrebná vodelodolná izolácia. Kvetináče sa pri výmene veľmi ľakho vyberajú a zamieňajú za iné.

Systém na kovovej konštrukcii

Kvetináče sú v tomto type systému zavesené na kovovej rohoži. Otvory na rohoži veľkostne pasujú k veľkosti Bin Fen závesných kvetináčov. Kvetináče majú na zadnej strane háčiky, vďaka ktorým sa na rohož jednoducho upevnia.

 

Zobrazit:
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:6 produktov

 Poštovné už od 3 €

Možnosť osobného odberu
v našom showroome v BA.
Otvorené v pracovné dni
od 9:00 až do 18:00.

Najbližší víkend 2.-3.12.2017
otvorené od 9:00 do 17:00.

Ďalší tovar nájdete v katalógoch.

Ponúkame širokú škálu
služieb z oblasti interiérovej zelene.

Sme odborníci
- prečítajte si aj naše odborné články!