Aktuálne v showroome

Náš e-shop neobsahuje celú našu ponuku, pretože častokrát ide o sezónny a doplnkový tovar, ktorý pravidelne dopĺňame a obmieňame podľa aktuálnosti. V našom showroome nájdete aj ďalší tovar:

 • kvetináče, črepníky, nádoby rôznych veľkostí, tvarov, z rôznych materiálov;
 • sezónne dekorácie – jarné, valentínske, veľkonočné dekorácie, jesenné aranžmá, vianočné dekorácie...
 • rôzne doplnky a dekoračný materiál;
 • autentické umelé rastliny a kytice;
 • suché dekorácie;
 • dizajnový nábytok;
 • svietidlá a svietiace kvetináče;
 • kvalitné substráty – hydroponický substrát LECA, minerálne substráty (láva PON) aj klasické rašelinové zeminové substráty;
 • príslušenstvo na pestovanie rastlín – hnojivá, krhly, rosiče a iné;
 • máme vlastný skleník so širokým výberom hydroponických i zeminových rastlín, ponúkame bežné izbové rastliny ako fikusy, dracény, schefflery, zamioculcasy (zamikaktus), aglaonemy, svokrine jazyky (sansevieria) i netradičnejšie rastliny ako paprade, izbové palmy, bonsaje, dokonca aj zberateľké rastliny ako philodendron birkin, rôznofarebné aglaonemy či calathei a pod.
 • ponúkame aj exteriérové rastliny podľa sezóny – na jar ovocné a okrasné stromy a kríky, ďalej cibuľoviny ako narcisy, hyacinty, tulipány, taktiež bylinky (mäta, levanduľa, rozmarín a iné), okrasné rastliny ako margaréty, muškáty, petúnie, skalničky, trávy, na jeseň chryzantémy;
 • v období Vianoc predávame vianočné stromčeky, ozdoby na vianočný stromček, adventné vence a vianočné aranžmány.

Sme výhradným dovozcom kvetináčov Lechuza a Khilia pre Slovenskú republiku. Ponúkame stolové keramické kvetináče aj nadrozmerné kvetináče, dizajnové a luxusné kvetinče z rôznych materiálov (sklo, drevo, mušle, hadia koža...). Ponúkame luxusné črepníky i lacné kvetináče – ceny kvetináčov už od 2,70 € s DPH!

Floracentrum HydroFlora
Floracentrum HydroFlora
Predajňa HydroFlora Bratislava
Predajňa HydroFlora Bratislava
Predajňa HydroFlora Bratislava
Showroom HydroFlora, Bratislava
Predajňa HydroFlora, Bratislava
Showroom HydroFlora, Bratislava
Predajňa HydroFlora, Bratislava
HydroFlora, výhradný dovozca Lechuza pre SR
Predajňa HydroFlora, Bratislava
Predajňa HydroFlora, Bratislava
Showroom HydroFlora, skleník
Rastlinárstvo HydroFlora, Bratislava
Interiérová zeleň a servis, HydroFlora

Pri príležitosti Veľkej noci, Dušičiek či Vianoc nájdete v našom showroome tematické doplnky a aranžmány. Na požiadanie vám naši šikovní aranžéri naaranžujú vkusné príležitostné aranžmány z umelých či sušených kvetov, prípadne si môžete zakúpiť hotové umelé kytice. Sme schopní vyhovieť aj tým najnáročnejším klientom. Naša ponuka zahŕňa aj celoročné konárové a extravagantné aranžmány do interiérov, prezentačných priestorov či kancelárií. V ponuke sú aj tematické doplnky do interiéru a nábytok – príručné stolíky, vešiaky na kabáty, misy, vázy, sochy a sošky. Odporúčame sledovať aj našu facebookovú stránku, kde nájdete pravidelné informácie a fotografie z aktuálneho diania v našom showroome.

Sledujte HydroFloru na Facebooku!

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies