Kariéra

Do nášho tímu momentálne hľadáme kolegov na obsadenie týchto pracovných pozícií:

Predavačka, predavač interiérových rastlín

Milujete tropické rastliny a radi poradíte pri ich predaji a pestovaní? Baví vás práca v príjemnom prostredí uprostred zelene? Chcete pracovať v dynamickom a rozvíjajúcom sa tíme?
Ste ochotný naučiť sa o svete rastlín viac? Ak ste si odpovedali „ÁNO“ aspoň na jednu z otázok, kontaktujte nás ihneď. My vás všetko o svete rastlín naučíme!

Pracovná náplň:

  • poradenstvo a predaj produktov a služieb,
  • aktívna komunikácia so zákazníkom,
  • aktívna spolupráca s predajným tímom,
  • starostlivosť a umiestnenie rastlín na showroome,
  • príprava tovaru na expedíciu, dokladanie tovaru.

Náš showroom sa nachádza na Rybničnej 38/o v Bratislave. Prevádzková doba predajne je pondelok až piatok od 9:00 do 18:00 s výnimkou mesiaca december (do Vianoc), kedy sa pracuje aj cez víkendy a jarných mesiacov (apríl, máj, jún), kedy je otvorené aj v sobotu. Ostatnú časť roka je cez víkend pracovné voľno.


Servisný technik interiérovej zelene

Hľadáme skúseného a motivovaného servisného technika, záhradníčku, záhradníka so vzdelaním a praxou v oblasti údržby interiérových rastlín.

Pracovná náplň:

  • výsadby rastlín v interiéroch,
  • komplexná povýsadbová starostlivosť o interiérové rastliny - zalievanie, čistenie rastlín, tvarovanie, rez, ochrana, a výživa rastlín,
  • aktívna komunikácia so zákazníkom.

Zamestnanecké výhody, benefity

Členom nášho tímu ponúkame prácu v príjemnom rodinnom prostredí, kde myslíme na našich zamestnancov. Poskytujeme kompletné technické vybavenie a zaujímavé motivačné odmeňovanie. Organizujeme pravidelné teambuildingy, ponúkame možnosť využiť firemného fitness trénera a fitness centrum.


Záujemcovia o zamestnanie

Záujemcovia o zamestnanie nás môžu kontaktovať prostredníctvom pracvoného portálu www.profesia.sk, prípadne zašlite štruktúrovaný životopis s kontaktnými údajmi na našu e-mailovú adresu hydroflora@hydroflora.sk alebo využite formulár nižšie:

Názov spoločnosti
Meno
Telefón
Predmet
Správa
* - Povinné údaje

 

Poštovné už od 3,40 €!
Poštovné nad 150 € zdarma!

Možnosť osobného odberu
v našom showroome v BA.
Otvorené v pracovné dni
od 9:00 až do 18:00.

Ďalší tovar nájdete v katalógoch.

Ponúkame širokú škálu
služieb z oblasti interiérovej zelene.

Sme odborníci
- prečítajte si aj naše odborné články!