Servis interiérovej zelene

Na všetky u nás zakúpené rastliny poskytujeme servis a garantujeme ich dokonalý stav v čase odberu. Pokiaľ chcete starostlivosť o vaše nové rastlinky zveriť profesionálom, neváhajte sa na nás obrátiť! Môžete si pri tom vybrať, v akej miere využijete náš pozáručný servis interiérovej zelene.

Pri komplexnej údržbe interiérovej zelene preberieme celú starostlivosť za vašu izbovú zeleň vrátane pravidelného polievania. Takýto pravidelný servis interiérovej zelene prebieha v dvojtýždňovom intervale (t.j. raz za dva týždne), pri čom servisované rastlinky musia byť hydroponické alebo vysadené v kvetináčoch so systémom dlhodobej závlahy. Pri pravidelnom servise rastlín sa o vaše rastlinky nemusíte prakticky vôbec starať, môžete sa iba tešiť z krásnych rastlín bez zbytočnej námahy!

Servis izbových rastlín

Mesačný (t.j. v intervale raz za mesiac) či kvartálny (raz za tri mesiace) servis interiérovej zelene zabezpečí pravidelnú výživu a ošetrenie rastlín, operatívne a včas podchytí možné problémy so škodcami a chorobami.

Polročný interiérovej zelene zabezpečí potrebnú kontrolu rastlín v šesťmesačných intervaloch, jeho súčasťou je kontrola na výskyt chorôb a škodcov, čistenie raslín a nádob, doplnenie živného roztoku pri hydroponických rastlinách, prihnojovanie, odborný rez podľa potreby.

Medzi našich spokojných klientov patria menšie i väčšie spoločnosti, banky, poisťovne, hotely či domácnosti.

V prípade záujmu o servis rastlín nás neváhajte kontaktovať na telefónnych číslach 02 32 66 19 85, 0908 290 699 alebo e-mailom na servis@hydroflora.sk. Nezabudnite uviesť, o aký servis máte záujem (či pravidelný, mesačný, kvartálny, polročný), miesto výkonu servisu a počet servisovaných rastlín (malých, stolových kvetináčov a veľkých, stojacich na zemi). Použiť môžete aj kontaktný formulár nižšie:


Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies