Machové steny

Hľadáte pre svoj interiér štýlovú dekoráciu, ktorá by navodila príjemný pocit prírody? Preneste si jej kúsok priamo domov, skúste machové steny! Zelené steny pokryté príjemne pôsobiacim machom sú pastvou pre oči. Machovú stenu pre Vás pripravíme v požadovaných rozmeroch a vybranom dizajne - stačí si vybrať, čo najväčšmi ladí s Vašim interiérom, či už doma, v kancelárii, reštaurácii, obchodnom centre...

Fotogaléria realizácií

Machové steny na recepcii v X-BIONIC® HOTEL
Machové steny na recepcii v X-BIONIC® HOTEL
Machové steny na recepcii v X-BIONIC® HOTEL
Machová stena s logom spoločnosti
Machová stena v reštaurácii APANI
Machová stena v reštaurácii APANI
Machová stena s logom X-BIONIC® HOTEL
Logo tuli cinema z machu
Machové steny v reštaurácii Mercado
Machové steny v X-BIONIC® HOTEL

Čo sú machové steny

Machové steny sú horúcou novinkou v interiérovom dizajne. Machová stena je vlastne veľký machový obraz - "plátno" však nezdobia akvarely, ale tzv. stabilizovaný mach. Mach sa stabilizuje tak, že všetka vlhkosť v ňom je nahradená konzervačným prostriedkom – tento prostriedok je šetrný k životnému prostrediu a biologicky odbúrateľný. Keď mach raz absorbuje konzervačný prostriedok, zachová si svoj prirodzený vzhľad a farbu po dlhú dobu.

Veľké machové obrazy nazývame machovými stenami, pretože môžu skutočne pokryť celú stenu. Machová stena má pevnú konštrukciu s rámom, na stenu sa zavesí podobne ako obraz - stenu netreba nijako špeciálne upravovať. Dostupné sú akékoľvek rozmery - malé machové obrazy i rozsiahle machové steny s rozlohou niekoľkých štvorcových metrov.

Aj s dizajnom usporiadania machu sa vieme vyhrať - machom dokážeme "namaľovať" čokoľvek: krajinky či rôzne symboly, písmená, iniciály, hviezdice, znak jing-jang... Fantázii sa medze nekladú!

Machové steny Vám navrhneme na mieru

Chcete svoj interiér vyšperkovať niečím jedinečným, aj Vy máte záujem o machovú stenu? Radi Vám pripravíme riešenie na miere a vypracujeme pre Vás nezáväznú cenovú ponuku.

Pre cenovú kalkuláciu na machovú stenu nás, prosím, kontaktujte e-mailom na hydroflora@hydroflora.sk. Uveďte:

  • aké rozmery by Vaša machová stena mala mať;
  • kde sa bude nachádzať miesto inštlácie (bez problémov obslúžime Bratislavu a okolie, po dohovore je možné dodanie aj do iných častí Slovenska).
  • Ak už máte predstavu o motíve, ktorý bude Vaša machová stena predstavovať, stručne nám ho popíšte.
  • Pokojne nám na seba zanechajte aj telefonický kontakt a my Vás budeme obratom kontaktovať ohľadom detailov predbežnej cenovej ponuky.

Výhody machových stien

  • Tieto zelené steny viete umiestniť hocikam – aj na miesta, kde by sa zeleni nedarilo vzhľadom na zlé svetlené podmienky a pod.
  • Machové steny sú bezúdržbové – netreba ich zalievať či zastrihávať.
  • Machové steny si uchovávajú svoj vzhľad, tvar a farbu po dobu niekoľko rokov.
  • Machové steny sú trendovou dekoráciou do každého interiéru.

 

 

Poštovné už od 2 €!

Možnosť osobného odberu
v našom showroome v BA.
Otvorené v pracovné dni
od 9:00 až do 18:00,
v sobotu od 9:00 do 13:00.

Ďalší tovar nájdete v katalógoch.

Ponúkame širokú škálu
služieb z oblasti interiérovej zelene.

Sme odborníci
- prečítajte si aj naše odborné články!