Lechuza Cubico/Cube samozavlažovací set (SZS)

Samozavlažovací systém pre kvetináče Lechuza Cubico a Cube, ktorý zjednoduší polievanie - vďaka dostatočne veľkému zásobníku si rastlina sama dávkuje toľko vody, koľko potrebuje.
Obrázok
23,99 € 19,99 € bez DPH
Cena po registrácii :23,27 € s DPH
skladom 2 ks, ďalšie bežne do mesiaca
Osobne v Bratislaveštvrtok 30. decembraPrepravnou spoločnosťou:piatok 31. decembra
Kód19729VýrobcaLechuza geobraZáruka24 mesiacov
Vyberte variantu
Veľkosť

Lechuza samozavlažovací set (SZS) tvorí deliace dno, plniaca šachta, ukazovateľ stavu hladiny vody (hladinomer) a drenáž Lechuza PON.

Samozavlažovacie sety pre kvetináče Lechuza Cubico 40 a 50 sú vhodné aj pre kvetináče Lechuza Cube 40 a 50 (Cottage, Premium). Samozavlažovací set pre kvetináč Lechuza Cubico 30 je vhodný aj pre Lechuza Trio 30. Samozavlažovací set pre kvetináč Lechuza Cubico 40 je vhodný aj pre Lechuza Trio 40.

Pre kvetináč Lechuza Cube 30 (Cottage, Premium) je potrebné zakúpiť iný samozavlažovací set, kvetináče Lechuza Cube 30 nie sú kompatibilné s príslušenstvom pre kvetináče Lechuza Cubico 30 na zeminové pestovanie rastlín.

Kvetináč Lechuza Cubico Premium si môžete zakúpiť aj ako výhodný all-in-one set vonkajšieho obalového kvetináča spolu s výsadbovým vnútrom a samozavlažovacím setom.


Ako funguje samozavlažovací systém v kvetináčoch Lechuza

Deliace dno (4) vkladáme na dno nádoby, kde vytvorí veľký zásobník vody, ktorý zásobuje rastliny vodou po dobu niekoľko týždnov. Rastlina si zo zásobníka sama dávkuje toľko vody, koľko potrebuje. Polievanie sa stáva menej častým - voda v zásobníku vydrží spravidla dva týždne - interval zalievania sa tak scvrkne na raz za 14 dní.

Balenie obsahuje aj malé vrecko s Lechuza PON substrátom, ktoré sa vysype na deliace dno a vytvorí vynikajúcu drenážnu vrstvu (3) pre Vašu výsadbu - Lechuza PON obsahuje zásobu živín pre Vaše rastlinky a vytvorí zaručí optimálny prísun vody ku korienkom rastliny.

Samozavlažovací systém Lechuza (nádoba Lechuza Cubico)

prečítajte si aj celý návod na pestovanie so samozavlažovacím systémom Lechuza >>>

Plniaca šachta (2) slúži na dopĺňanie vody a tekutého hnojiva.

Hladinomer (1) umožnuje dokonalú kontrolu polievania - vďaka hladinomeru vždy presne viete, kedy v zásobníku už nezostala žiadna voda a rastlinu treba opäť zaliať.

 

VýrobcaLechuza geobra
Diskusné fórum
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)NadpisText príspevkuOpýtať sa
Vaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)Text príspevkuPridať reakciu
PopisDiskusia