Opatrenia počas mimoriadnej situácie s COVID-19

Prevádzka e-shopu počas sviatkov a lockdownu

Milí zákazníci! Ďakujeme za Vašu priazeň a za každú Vašu objednávku. E-shopové objednávky aktívne vybavujeme aj medzi sviatkami a počas lockdownu. Nový tovar prvý raz v roku 2021 naskladňujeme okolo 15.1.2021, objednávky, kde tovar nie je skladom, teda môžu byť vybavené s možným oneskorením.

V čase od 11. do 15.1.2021 e-shopové objednávky nevybavujeme z dôvodu uzavretia systému pre prebiehajúcu inventúru.

Kamenná predajňa musí byť z dôvodu platných opatrení pre zamedzenie šírenia vírusu COVID-19 (lockdown) ZATVORENÁ od 19.12.2020 do 24.1.2021. V tomto čase predajňa slúži iba ako výdajné miesto e-shopu pre objednávky zadané vopred online. Situácia sa vzhľadom na neustále zmeny v zavedených opatreniach môže zmeniť - informácie budeme včas aktualizovať!


Prevádzka kamennej predajne počas lockdownu (výdajné miesto e-shopu)

Kamenná predajňa musí byť z dôvodu platných opatrení pre zamedzenie šírenia vírusu COVID-19 (vianočný lockdown) ZATVORENÁ od 19.12.2020 do 24.1.2021. V tomto čase predajňa slúži iba ako výdajné miesto e-shopu pre objednávky zadané vopred online.

Odber tovaru je možný priamo na predajni, parkovanie je možné v areáli predajne ako obvykle.

Do 14.1.2021:

Do štvrtka 14.1.2021 (vrátane) je osobný odber možný iba pre vopred uhradené objednávky, platba pri odbere nie je možná. Odber je možný v čase od 8:30 do 16:00. Prosíme, aby ste si tovar vyzdvihovali až po obdržaní notifikácie, že je tovar pripravený k odberu a v časoch vyhradených na osobný odber. V piatok 15.1.2021 osobný odber nebude vôbec možný.

Od 18.1.2021 (vrátane) osobný odber iba v pondelky, stredy a štvrtky:

Od pondelka 18.1.2021 bude možná aj platba za tovar pri osobnom odbere. Platba je možná v hotovosti aj platobnou kartou. Odber je možný iba v pondelky, stredy a štvrtky a to v čase od 12:00 do 16:00. Prosíme, aby ste si tovar vyzdvihovali až po obdržaní notifikácie, že je tovar pripravený k odberu a v časoch vyhradených na osobný odber.

Od 18.1.2021 v utorky a piatky osobný odber vôbec nebude možný. Cez víkend osobný odber taktiež nie je možný.


Od 18.1.2021 (vrátane) predajňa otvorená pre firmy a živnostníkov

Od pondelka 18.1.2021 bude predajňa otvorená pre firmy a živnostníkov, ktorí si môžu prísť vybrať a nakúpiť tovar aj priamo na predajňu bez predošlej objednávky. Nákup bude možný iba v pondelky, stredy a štvrtky a to v čase od 12:00 do 16:00.

Firemných zákazníkov a živnostníkov prosíme pri vstupe do predajne preukázať, že sú firma / živnostník, t.j. najlepšie mať pri sebe živnostenské oprávnenie alebo výpis z Obchodného / Živnostenského registra. Uznávame aj elektronickú verziu týchto dokumentov, ktorou sa preukážete napr. v telefóne. Ďalším variantom je poznať naspamäť IČO alebo sa preukázať našou vernostnou kartou, registrovanou na dané IČO. Firma / živnostník nemusí byť pre nákup u nás registrovaná ako veľkoodberateľ.

Ak si u nás chcete zakúpiť tovar a nie ste firma / živnostník, tovar si stále môžete zakúpiť cez e-shop www.hydroflora.sk, pre verejnosť predajňa slúži iba ako výdajné miesto pre vopred urobené e-shopové objednávky.


Rovoz tovaru v rámci Bratislavy a okolia

Počas lockdownu Vám vopred uhradený tovar pri objednávkach nad 30 € radi privezieme až k Vám domov a to úplne zdarma! Tovar musí byť vopred uhradený, výška objednávky musí byť nad 30 €. Rozvoz realizujeme iba v rámci Bratislavy a blízkeho okolia (Svätý Jur, Pezinok, Limbach, Čierna Voda, Ivanka pri Dunaji, Slovenský Grob, Chorvátsky Grob - ak si nie ste istý, či sa aj na Vašu lokalitu vzťahuje rozvoz zdarma, informujte sa telefonicky +421 903 438 448 alebo e-mailom sales@hydroflora.sk). Rozvoz v rámci Bratislavy a okolia si budete môcť zvoliť v nákupnom košíku, následne Vás budeme kontaktovať ohľadom termínu rozvozu.

Upozorňujeme zákazníkov, že pôjde o hromadný rozvoz tovaru, teda tento nebudeme vykonávať každý deň a nebude možné prispôsobiť termín každému jednému zákazníkovi. Ohľadom termínu Vás budeme vopred kontaktovať a dohodneme sa spolu na čase, ktorý Vám bude najväčšmi vyhovať. Ďakujeme za pochopenie.