Opatrenia počas mimoriadnej situácie s COVID-19

Fungovanie e-shopu počas lockdownu

Milí zákazníci! Veľmi pekne Vám ďakujeme za každú jednu objednávku, Vašu priazeň si veľmi vážime! Prosíme Vás však o trpezivosť pri vybavovaní objednávok, nakoľko momentálne vybavujeme nadštandardné množstvo objednávok, teda môže byť Vaša objednávka vybavená s možným oneskorením - objednávky sa však snažíme expedovať každý deň.

O expedovaní zásielky Vás budeme informovať notifikačným e-mailom. Pokiaľ ste zvolili osobný odber, prosíme, aby ste počkali na notifikačný e-mail s informáciou, že je tovar prichystaný k odberu. V prípade nedostupnosti tovaru Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie.

Pokiaľ si želáte za tovar zaplatiť vopred (napr. kvôli hromadnému rozvozu v rámci Bratislavy, kde musí byť objednávka vyplatená vopred), zvážte, prosím, možnosť okamžitej online platby (platobná brána GoPay). Pri platbe na zálohovú faktúru môže spracovanie objednávky a následne úhrady trvať dlhšie, teda Vás tu prosíme o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.


Prevádzka kamennej predajne - od 9.2.2021 opäť otvorené

Kamenná predajňa bude od 9.2.2021 (vrátane) opäť otvorená v bežnom otváracom čase, teda v pracovné dni od 9:00 do 18:00. Nakúpiť si môže prísť každý aj bez predošlej e-shopovej objednávky. Tešíme sa na Vás!

Od 3.4.2021 vrátane je predajňa otvorená aj cez víkend v soboty, vždy od 9:00 do 13:00.