Nový systém Lechuza LS

Kvetináče Lechuza so systémom LS ponúkajú pohodlné pestovanie – rastlinka sa vysádza do vnútornej výsadbovej nádoby s integrovaným samozavlažovacím systémom, ktorú vďaka patentovanému úchopnému rámu jednoducho vyberiete z vonkajšieho obalového kvetináča.

Nový systém LS nájdete pri kvetináčoch typu all-in-one: môžete si vybrať medzi modernou klasikou Lechuza Classico LS a jeho hranatou alternatívou Lechuza Quadro LS. Šikovný úchopný rám pri tom nájdete aj v kvetináčoch Lechuza Delta a Lechuza Rondo.

Lechuza LS systém prináša množstvo výhod:

  • Jednoduché vysádzanie a presádzanie rastlín! Rastlinu môžete do výsadbového vnútra pohodlne vysadiť či presadiť mimo kobercov a drahej dražby, napríklad niekde vonku, a do vnútra si prinesiete už vysadenú rastlinu, ktorú len poľahky vložíte do obalového kvetináča – interiér si tak pri výsadbe ani nezašpiníte!
  • Jednoduché prenášanie rastlín! Potrebujete rastlinu premiestniť, no práve ste ju poliali, zásobník je plný vody a kvetináč je priťažký? Vyberte vnútornú výsadbovú vložku z vonkajšieho obalového kvetináča a preneste ich každú osve – z obalového kvetináča môžete dokonca jednoducho vyliať vodu, aby bol presun ešte jednoduchší!
  • Preliali ste rastlinu? Výsadbovú vnútornú nádobu poľahky vyberiete z obalového kvetináča a potom už iba stačí vyliať z neho nadbytočnú vodu!
  • Potrebujete rastlinu očistiť, umyť? Vyberte výsadbové vnútro s rastlinou z obalového kvetináča a pohodlne ju očistite na vhodnom mieste – čistiaci prostriedok (pozor, treba použiť čistiaci prostriedok špeciálne určený na rastliny, vhodný je napríklad FloraClean) či tvrdá voda určite nezanechajú na obalovom kvetináči žiadne stopy, pretože s obalovým kvetináčom neprídu do kontaktu! Po umytí môžete rastlinu nechať chvíľu preschnúť, interiér si tak zvyškami čistiaceho prostriedku či stopami po vode vôbec nezašpiníte! Rovnako môžete postupovať, ak potrebujete rastlinu postriekať proti škodcom a podobne.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies