Služby

Od roku 1995 je spoločnosť HydroFlora lídrom v oblasti tvorby a údržby interiérovej zelene. Naše profesionálne záhradnícke služby sa tešia vášmu záujmu od roku 1996, kedy sme ako prvý na slovenskom trhu začali popri predaji a poradenstve poskytovať aj odborný servis hydrokultúrne pestovaných rastlín.

Poskytujeme široký rozsah odborných záhradníckych služieb na profesionálnej úrovni. K vašim požiadavkám pristupujeme individuálne a snažíme sa naplniť vaše predstavy. Je pre nás samozrejmosťou, že pri tom berieme do úvahy aj individuálne podmienky interiéru, aby sa zakúpené rastliny dobre vyvíjali. Dlhodobú radosť z našich produktov vám pomôže udržať široký rozsah služieb, z ktorých si môžete vybrať podľa Vašich potrieb.

V spoločnosti HydroFlora používame najmodernejšie spôsoby pestovania interiérových rastlín v hydropónii v minerálnom substráte.

Ponúkame vám tieto služby v oblasti interiérovej zelene:

Referencie v oblasti interiérovej zelene:

Medzi našich spokojných klientov patria rôzne spoločnosti, banky, poisťovne, hotely, reštaurácie...

Spoločnosť Aegon Poisťovňa Allianz Spoločnosť LIDL Spoločnosť Volkswagen
ČSOB banka Spoločnosť COOP Jednota Spoločnosť IBM Hotelový komplex x-bionic sphere
Spoločnosť L´Oréal Spoločnosť O2 Spoločnosť Strabag Západoslovenská energetika

Prezrite si naše referencie vrátane fotogalérie našich realizácií tu.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies