Vianočné trendy 2018

Sledujete vianočné trendy, ktoré farba je tento rok IN a nesmie chýbať vo vašej vianočnej výzdobe, akej tematiky sa máte držať pri vianočnom dekorovaní? Alebo ste klasik s krabicou plnou starých rodinných ozdôb, ktoré váš vianočný stromček musia povinne skrášliť každú sezónu, lebo sa na ne viažu spomienky? Prípadne kombinujete oba pohľady – každý rok vytiahnete niečo z overených ozdôb a dekorácií, no radi prikúpite aj čosi nové, trendové? Či už patríte do jednej, druhej alebo tretej skupiny, zistiť, čo je tento rok vo vianočnej výzdobe IN nie je na škodu – poďte sa inšpirovať!

Farebná škála
Vianočné trendy 2018 - modrá zima
Vianočné trendy 2018 - modrá zima
Vianočné trendy 2018 - modrá zima
Vianočné trendy 2018 - modrá zima
Farebná škála
Vianočné trendy 2018 - zimné rána
Vianočné trendy 2018 - zimné rána
Vianočné trendy 2018 - zimné rána
Vianočné trendy 2018 - zimné rána

Vianočné trendy v znamení prírody

Výrazným vianočným trendom 2018 je bezpochyby príroda – v prvej vianočnej téme sa nám predstavuje vo svojej živelnej, drsnej kráse. Vianočné doplnky z dreva krásne ladia s čistým industriálnym dizajnom: z materiálov vedú aj kovy, sklo. Dôležité je osvetlenie, ktoré strohému dizajnu dodá iskru, navodí tepla domova. Táto téma nevynecháva ani trávenie Vianoc vonku – ozdobiť treba nielen interiér, ale aj priedomie, záhradu či aspoň balkón! Ak sa chcete držať tohto trendu, vsaďte na farebnú paletu v odtieňoch modrej (či už tmavej modrej alebo jemnej nebeskej modrej – vlastne spolu krásne ladia), ktorú zaujímavo doplní čokoládovo hnedá, medená, prípadne biela.

Ak je na vás tmavá modrá príliš výrazná a chceli by ste jemnejšiu vianočnú výzdobu, vsaďte na zimnú rannú prechádzku – námraza, ranné ticho, jemná hmla... V tejto téme sa snúbi belasá modrá so striebornou, perlovou a studenou bielou, zaujímavý akcent môžete dodať kašmírovou hnedou. Z vianočných ozdôb a dekorácii zvoľte tie, ktoré pôsobia nežne alebo naopak rustikálne. Ako keď sa po rannej prechádzke zimnou krajinou vrátite domov a zababušíte sa do teplej deky so šálkou horúceho bylinkového čaju. Táto vianočná téma tak pôsobí mrazivo a zároveň aj útulne.

Z našej ponuky k tomuto vianočnému trendu vyberáme:

Vianočná guľa na ozdobnom motúziku Zamrznuté vianočné gule, set 3ks Vianočné gule v modrej farbe, set 4ks Strieborný sob Biely drevený stromček

Zelená má tieto Vianoce zelenú

Príroda sa do vianočných trendov 2018 prepašovala aj so zelenou vianočnou témou – zdravé jedlo je IN, podľa tohtoročných vianočných trendov by aj štedrovečerná hostina mala byť zdravá, zelenšia. Povedzme si na rovinu – majonézového šalátu sa ani my nevzdáme, zelenú radšej zakomponujeme do vianočnej výzdoby, než by sme ju mali nájsť na štedrovečernom tanieri. Zelená vianočná téma stavia na čistote dizajnu, je jemná, elegantná. Vystačí si s materiálmi ako je drevo a sklo, nechá vyniknúť surovej čečine a ihličiu a hýri farbami vo všetkých odtieňoch zelenej – od smaragdovo zelenej, cez olivovo zelenú až po mätovú. Zelenú krásne podčiarkne zlatá a zjemní ju teplá biela, teplo domova na vianočnom stromčeku navodia medovníčky, škorica a ďalšie koreniny či šišky použité ako vianočné ozdoby.

 
Farebná škála
Vianočné trendy - zelená
Vianočné trendy - zelená
Vianočné trendy - zelená
Vianočné trendy - zelená
 
Farebná škála
Vianočné trendy 2018 - Santova téma
Vianočné trendy 2018 - Santova téma
Vianočné trendy 2018 - Santova téma

 

Každoročnou stálicou vo vianočných trendoch je a asi aj navždy bude santovská téma v typickej červeno-zelenej farebnej kombinácii. Vianočná červená, smaragdová zelená, biela, svetielka, Santa Claus, úhľadne zabalené vianočné darčeky previazané roztopašnými mašlami, vianočné ponožky zavesené na kozubovej rímse... A ak neviete, či k tradičnej červenej pridať striebornú alebo zlatú, tento rok vsaďte na striebornú – je to väčšmi šik!

Pre túto vianočnú tému z našej ponuky vyberáme tieto ozdoby:

Zelené sklenené vtáčiky, set 3ks Guľa na ozdobnom motúziku s drevenými príveskami vo vnútri Vtáčik na zavesenie Keramické medovníky Vianočná guľa HO HO HO Vianočné lízanky, set 6ks

 

Rozprávkové Vianoce - najväčší trend sezóny 2018

Bezpochyby najväčším vianočným trendom roku 2018 je však vianočná rozprávka: vaša vianočná výzdoba by mala pôsobiť ako zo sna! Víly, škriatkovia a iné rozprávkové bytosti, roztomilé zvieratká z čarovného lesa – veselé motýle, milé vtáčiky, no aj rozkošné hríbiky, kvietky... To všetko v jemných odtieňoch ružovej a fialovej, doplnené o bielu, perlovú a zlatavú. Z materiálov použite tie prírodné: pierka, kožušiny, no tiež čipku, sklo. Povolené sú trblietky a všetko romantické – v tejto téme sa asi väčšmi nájde nežnejšie pohlavie.

Farebná škála
Vianočné trendy 2018 - ružová téma
Vianočné trendy 2018 - ružová téma
Farebná škála
Vianočné trendy 2018 - ružová téma
Vianočné trendy 2018 - ružová téma

Z našej rozprávkovej vianočnej ponuky pre vás vyberáme:

Rozprávková víla Biele vtáčiky na pripínanie, set 2ks Vianočná guľa - mydlová bublina Anjelik Ružové vianončné gule, set 4ks

 

Tohtoročným vianočným trendom, jednotným motívom, ktorý spája všetky vyššie spomínané vianočné témy, je vytváranie čarokrásnych momentov. Vianoce sú časom na vytváranie krásnych spomienok. Každý má vlastný spôsob slávenia vianočných sviatkov – môže ísť o nájdenie perfektného vianočného stromčeka, prípravu chutnej štedrovečernej hostiny, spoločnú večernú akciu s priateľmi alebo jednoducho trávenie vianočného času spoločne, v okruhu rodiny a priateľov...

Užite si najkrajší čas v roku,
šťastné a veselé Vianoce
vám želá tím Hydroflora!

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies